PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Cafe Plus - pierwsza oferta specjalnie dla kobiet

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/cafe-plus-pierwsza-oferta-specjalnie-dla-kobiet-2292.html
QR Code
Cafe Plus - pierwsza oferta specjalnie dla kobiet

Michał Gruszka, 17 października 2007, 10:34 (ostatnio zmodyfikowano w środa, 17 października 2007 o 10:40)
Tagi: Plus, Polkomtel

Plus jako pierwszy operator na rynku wprowadza nową ofertę post–paid stworzoną specjalnie dla kobiet. W ofercie Cafe Plus, dostępnej od 18 października br., po dwóch minutach rozmowy wstrzymywane jest naliczanie czasu.

Przez kolejnych 58 minut rozmowa jest bezpłatna. Klientki mają do wyboru trzy taryfy, a dla podkreślenia ich własnego stylu - trzy linie aparatów telefonicznych, biżuterii i innych akcesoriów: Mocca, Cappuccino i Espresso. Również 18 października br. rusza portal www.cafe.plus.pl, dający możliwość swobodnej wymiany myśli i spostrzeżeń. Ambasador kampanii promującej ofertę Cafe Plus zostanie zaprezentowana 17 października br.

Oferta została stworzona na podstawie badań dotyczących oczekiwań konsumentek. Pozwoliły one w optymalny sposób dostosować ją do ich indywidualnych potrzeb kobiet korzystających z telefonu komórkowego.

Agnieszka Węglarz, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej Polkomtel SA powiedziała:

Kobiety doskonale rozumieją, że rozmawiając budują relacje z innymi ludźmi. Kładą większy od mężczyzn nacisk na komunikację i dlatego często ich rozmowy są znacznie dłuższe. Rozmowy kobiet służą nie tylko wymianie rzeczowych komunikatów, ale także podzieleniu się z rozmówcą refleksjami, uwolnieniu nagromadzonych emocji czy po prostu wygadaniu się. Potwierdziły to przeprowadzone przez nas badania. Nad dopasowaniem oferty do oczekiwań kobiet pracował zespół… składający się głównie z kobiet. Analizowano wyniki badań, to, jak klientki spędzają dzień, co jest dla nich ważne, co lubią robić, do czego przywiązują największą wagę. W wyniku tak wnikliwego podejścia z naszej strony udało nam się opracować ofertę, dzięki której kobiety będą mogły swobodnie rozmawiać, nie obawiając się o wysokość rachunku.

Wszystkie kobiety uwielbiają rozmawiać, ale i pod tym względem widać różnorodność. Niektóre wyjątkowo często rozmawiają z przyjaciółką, inne wolne chwile na długie rozmowy mają tylko w wieczory i weekendy lub lubią rozmawiać z grupą wybranych przyjaciół.

W odpowiedzi na tę różnorodność Plus przygotował różne pakiety.

Pakiet Gorąca Linia to oferta dla kobiet, które najczęściej rozmawiają z jedną osobą. Gorąca linia daje im nieograniczoną ilość minut na połączenia z jednym numerem w sieci Plus. Jest też specjalny pakiet dla zapracowanych kobiet, które preferują rozmowy wieczorem lub w weekendy. To Przegadane wieczory i weekendy, czyli jeszcze więcej minut na rozmowy w sieci Plus. Swobodę rozmów z grupą znajomych zapewnia pakiet W gronie przyjaciół - to więcej dodatkowych minut na rozmowy z pięcioma numerami w sieci Plus. Pakiety można zmieniać, dodawać. W pakietach Przegadane wieczory i weekendy oraz W gronie przyjaciół po drugiej minucie połączenia do sieci Plus licznik zatrzymuje się i kolejne 58 minut rozmawia się za darmo.

Dla przykładu: taryfa Cafe Plus 75 zapewnia 120 minut na rozmowy do wszystkich sieci w ramach abonamentu. Dzięki temu jednak, że po dwóch minutach połączenia w sieci Plus taryfikacja zostaje zatrzymana, w rzeczywistości klientka może rozmawiać nawet 60 godzin (3600 minut), bez dodatkowych kosztów.

Kobiety lubią również podkreślać swoją kobiecość i własny styl. Dlatego w ofercie Cafe Plus przygotowane zostały trzy specjalne linie, a w nich specjalnie dopasowane telefony, biżuteria, akcesoria, wygaszacze i tapety.

Dla kobiet Eleganckich – MOCCA. Poezja wysublimowanego smaku.
Linia eleganckich telefonów komórkowych, akcesoriów i wygaszaczy ekranu, łącząca w sobie współczesne trendy z dobrym stylem. Telefony i dodatki z tej linii są niczym kieliszek wytrawnego wina albo filiżanka kawy mocca – liczy się tu wysublimowany smak i dobra jakość. Przykładowe modele telefonów: Nokia 6125, Motorola K1.

Dla Romantyczek – CAPPUCCINO. Delikatny i subtelny smak.
Telefony i dodatki w tej linii mają charakter subtelny i zmysłowy. Cappuccino to po prostu telefony z duszą. Idealne dla kobiet, które w życiu kierują się głosem serca. Przykładowe modele telefonów: Nokia 7360, Samsung E570.

Dla kobiet Dynamicznych – ESPRESSO. Mocna dawka energii i spontaniczności.
Najodpowiedniejszym określeniem charakteryzującym telefony i dodatki z linii Espresso jest dynamizm. Te wyjątkowo nowoczesne aparaty stworzone są dla kobiet, które przez życie podążają tanecznym krokiem. Tryskają energią i wciąż szukają tego, co nowe i ekscytujące. A do nich idealnie pasujące akcesoria i tapety. Przykładowe modele telefonów: Nokia 5200, Sony Ericsson W300i.

Dodatkowo każda abonentka Cafe Plus ma także możliwość ściągnięcia na swoją komórkę specjalnych kobiecych aplikacji (np. biorytmy, licznik kalorii). Ma również możliwość korzystania ze specjalnych serwisów SMS-owych dotyczących tego, jak np. pielęgnować urodę. Przez pierwsze 3 miesiące dla abonentek Cafe Plus są one za darmo.

Z myślą o kobiecych rozmowach powstał również portal www.cafe.plus.pl. To wyjątkowe miejsce w przestrzeni internetowej, w którym każda z kobiet znajdzie ciekawe artykuły. Cafe Plus daje możliwość swobodnej wymiany myśli i spostrzeżeń – poprzez blogi i fora. Można na nim spotkać kobiety, które mają podobne pasje lub chcą podzielić się swoim doświadczeniem.

Ofertę Cafe Plus zainauguruje pełen atrakcji wieczór „Kobiece rozmowy”, który odbędzie się 17 października br. o godz. 19.30 w Zamku Ujazdowskim w Warszawie. Zostanie na nim m.in. ujawniona twarz kampanii. Serdecznie zapraszamy!

reklama

Ostatnie opinie internautów

Ela 18.10.2007 @ 13:51
juz sie nie moge doczekać kiedy siegne po Espresso, bardzo fajne nazwy, zreszta Plus zawsze ma swietne pomysly i potrafi zachecic do zakupu , super!
Maniek 20.10.2007 @ 15:27
Coś takiego kiedyś już było... (czasowstrzymywacz). I co najważniejsze dla wszystkich a nie dla wybranej grupy klientów:/ Wielki minus za to.
gośka 22.10.2007 @ 17:37
jak kiedyś bylo to pewnie jest i teraz i możesz się na to załapać. ja jestem kobieta i jestem bardzo zadowolony że coś specjalnie dla nas zrobili:P a jak chcesz, to możesz kobietke swoją namówić na to, żeby na siebie podpisała umowę i Tobie da pogadać... hihi
Maniek 22.10.2007 @ 23:22
@Gośka
A jakby coś zrobili tylko dla mężczyzn to też byś się tak cieszyła? Czy wyskoczyłabyś z feministycznymi hasłami?:P Hehehe.
Czasowstrzymywacz już nie jest dostępny.
Dla mnie minus za wprowadzenie oferty która wyraźnie dyskryminuje ok 50% społeczeństwa (nie oznacza to że bym się pokusił na tą ofertę, bo i tak bym nie skożystał).
mania 31.10.2007 @ 16:18
Maniek, spoko, jak jest coś dla kobiet to pewnie stworza coś i dla meżczyzn. ciekawe jak by wygladał serwis cafe.plus.pl w wersji dla facetow hihi
Rob 2.11.2007 @ 15:21
Co do nowej ofert Plusa to wielki szacun, naprawde, ale jeszcze wiekszy nalezy sie za serwis Plus.pl.Rewelacja!
maja 22.05.2008 @ 19:27
moze ta oferta zostanie odnowiona :) lu ulepszona. Czekam na informacje na blog+tv ;)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 4 i 12 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości