PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Carrefour wprowadza mobilną wersję swojej strony

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/carrefour-wprowadza-mobilna-wersje-swojej-strony-9649.html
QR Code
Carrefour wprowadza mobilną wersję swojej strony

Maciej Celmer, 27 października 2011, 13:34
Tagi: Allegro.pl, Carrefour, mobilna strona, MOVA Carrefour

Od 27 października br. użytkownicy telefonów i smartfonów wyposażonych w przeglądarki internetowe mogą korzystać z najnowszej wersji mobilnej strony internetowej Carrefour. Wersja mobilna serwisu dostępna jest pod adresem m.carrefour.pl. W nowym serwisie można znaleźć m.in. informacje dotyczące aktualnej oferty handlowej, lokalizacji sklepów oraz godzin ich otwarcia.

Na stronie m.carrefour.pl znalazły się odnośniki do serwisu internetowego telefonii Mova oraz strony w serwisie Allegro.pl ze wszystkimi aukcjami wystawionymi przez Carrefour. Wprowadzono również automatyczne przekierowanie ze strony carrefour.pl na jej wersję mobilną. Dzięki temu użytkownicy, którzy nie znają adresu wersji mobilnej zostaną na nią automatycznie przekierowani.

Monika Kowalska, Senior Manager ds. Internetu Carrefour Polska powiedział:

Jesteśmy świadomi zmian zachodzących na rynku oraz coraz większej mobilności naszych klientów i potrzeby natychmiastowego dostępu do informacji. Wychodząc naprzeciw tym tendencjom uruchomiliśmy mobilną wersję strony carrefour.pl, na której można szybko znaleźć najważniejsze informacje. Po przeanalizowaniu statystyk i wyników badań okazało się, że klienci najczęściej wchodzą na naszą stronę internetową żeby sprawdzić aktualne promocje, lokalizacje sklepów czy godziny otwarcia poszczególnych placówek. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy mobilną wersję strony w taki sposób, by odnalezienie tych informacji było możliwie szybkie i intuicyjne

Wersja mobilna serwisu nie jest kopią wersji standardowej. Zostały tam umieszczone tylko te informacje, których klienci najczęściej poszukują. Jeśli chodzi o akcje promocyjne, skupiono się na tych największych i najbardziej atrakcyjnych.

Źródło: Carrefour

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 9 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości