PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Cenniki i regulaminy Twojego Profilu dopiero w poniedziałek - uwaga na pułapki

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/cenniki-i-regulaminy-twojego-profilu-dopiero-w-poniedzialek-uwaga-na-pulapki-5681.html
QR Code
Cenniki i regulaminy Twojego Profilu dopiero w poniedziałek - uwaga na pułapki

Łukasz Roguski, 13 marca 2009, 18:20
Tagi: cennik, cenniki, regulamin, Simplus, Twój Profil

Dopiero od poniedziałku operator sieci Plus udostępni na łamach swojej strony internetowej pełne cenniki i regulaminy nowej taryfy. Okazuje się już teraz decydując się na migrację warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów.

W godzinach popołudniowych udało nam się przejść na Twój Profil jednak od razu zauważyliśmy kilka istotnych szczegółów, na które warto zwrócić uwagę aby nie stracić niepotrzebnie przywilejów.

Wybierając kod USSD *147*50# od razu TRACIMY wszelkie usługi dodatkowe - np. pakiety internetowe, minuty, sms, itp. W usłudze "Darmowy Numer" musimy do jeszcze raz zdefiniować np. przez e-bok *110#. koszt usługi to 10 zł miesięcznie. Wszystkie kody usług dodatkowych (kodów USSD) pozostają takie same. Wygląda również na to, że faktycznie takie numery są migrowane na nową platformę billingową - biuro prasowe operatora nie chciało nam jednak tego skomentować.

To wewnętrzna sprawa firmy. - tyle usłyszeliśmy

Źródło: PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

berdys 14.03.2009 @ 00:06
Jak to nowa platforma, to bedzie dzialac roaming i gprs i voicecall jednoczesnie ?
berdys 14.03.2009 @ 00:07
*videocall oczywiscie
berdys 14.03.2009 @ 00:30
Dobra wiadomosc- zmienilem taryfe u matki , wybralem profil i GPRS, videocall i roaming jest aktywny NA RAZ :P jakis cud chyba...
berdys 14.03.2009 @ 00:41
do tego aktywowalo mi sms po polaczeniu i poczte glosowa, mimo ze nie byla aktywna w poprzedniej taryfie.
biotyt 14.03.2009 @ 10:15
Najdziwniejsze jest to, że nie będzie pakietu danych. Może w końcu doczekamy się normalnych stawek w cenniku, a wysokich cen podstawowych i parunastu pakietów na wszystko.
trek 15.03.2009 @ 13:37
@ biotyt - nie masz na co liczyć, są 2 pakiety danych i to z naliczaniem po 100 kb, co jest nowością...
mak22ak 15.03.2009 @ 14:04
jesli w simplusie GPRS działa z roamingiem to krok milowy,ale od zawsze irytuje mnie w sim+ blokowanie konta po wyzerowaniu kasy to jest obcinanie deklarowanego terminu ważności do dzwonienia.Jak to możliwe że tak długo się z tym uchowali.Czy to się zmieni? A może Ci którzy zawsze mieli tylko + nawet nie wiedzą że można inaczej? W dużej mierze dla w3 to smutna konieczność że też muszą pokazać 0,29 zł w cenniku ale można to zrobić na wiele sposobów.
papszmir 15.03.2009 @ 20:50
berys naucz się pisać ;/ jak można pisać "na raz" zamiast naraz? :/

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 7 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16