PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > CenteNet rozpoczął działalność z ofertą tymczasową

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/centenet-rozpoczal-dzialalnosc-z-oferta-tymczasowa-6000.html
QR Code
CenteNet rozpoczął działalność z ofertą tymczasową

CenterNet 30 maja oficjalnie rozpoczął działalność - można kupić abonament u nowego operatora. Zarząd firmy podkreśla jednak, że nie jest to jednak docelowa marka oraz oferta nowego gracza. Operator musiał uruchomić swoją sieć aby nie stracić przyznanych mu częstotliwości.

Spełniając wymogi koncesyjne CenterNet zaoferował swoje podstawowe usługi w ramach „Edycji Specjalnej” CenterNet mobile.

- Na początek będzie to podstawowa oferta, dzięki której zrealizujemy wymogi koncesyjne wobec UKE. Wykorzystaliśmy markę CenterNet, gdyż nie jest to sprofilowany i dostosowany do potrzeb określonej grupy produkt – mówi Grzegorz Tomczyk Wiceprezes Zarządu CenterNet S.A.


Przygotowano ofertę abonamentową.

Podstawowe warunki oferty:

Połączenia:
- Era, Plus, Orange, stacjonarne: 45 groszy
- Play, Cyfrowy Polsat: 79 groszy
SMS: 25 groszy
Abonament: 100 zł (220 min / 440 SMS)
Aktywacja: 200 zł


Niewykorzystane minuty przechodzą tylko na jeden kolejny okres rozliczeniowy.
"Edycja specjalna" to jedynie preludium i element, dzięki któremu mogliśmy pokazać, że jesteśmy gotowi. Nie jest ona naszą ofertą ani marką docelową. – podkreśla Wojciech Palukiewicz Prezes Zarządu CenterNet S.A.
- Nasze silne wejście będzie miało miejsce latem. Zgodnie z naszą strategią, będziemy oferowali dedykowane rozwiązania produktowe i marketingowe dla społeczności. Nasze oferty będą skierowane do określonych grup odbiorców, charakteryzujących się jednorodnym modelem korzystania z usług telekomunikacyjnych. Chcemy by oferowane usługi były idealnie dostosowane do specyfiki nabywcy. Już teraz prowadzimy rozmowy z kolejnymi partnerami – dodaje Grzegorz Tomczyk Wiceprezes Zarządu CenterNet S.A.
- Naszym nadrzędnym celem było uruchomienie usług komercyjnych, z wykorzystaniem przyznanych częstotliwości i wypełnienie zobowiązań wobec UKE. Z tej specjalnej okazji przygotowaliśmy ofertę, która jako jedyna na rynku część środków przeznacza na cel charytatywny. Zgodnie z naszą strategią odpowiedzialnego biznesu, a w tym szczególnej troski, jaką firma przywiązuje do rozwoju i edukacji dzieci oraz z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka (przypadającego na czas inauguracji oferty), 50 proc. opłaty aktywacyjnej z każdego startera przeznaczymy na cele charytatywne – mówi Anna Gołębicka Dyrektor Marketingu CenterNet S.A.
- Zebrane środki przekazane zostaną na potrzeby Fundacji Niezapominajka, która współpracuje z nami w ramach programu społecznego Moja Pierwsza Komórka. W ramach programu uczymy dzieci jak racjonalnie i bezpiecznie używać telefonu komórkowego. Akcję zainaugurowaliśmy w ubiegłym roku i od tego czasu jest ona rozwijana i cieszy coraz większą popularnością – dodaje Anna Gołębicka.

"Edycja Specjalna" CenterNet mobile można kupić na łamach http://www.centernet.com.pl .

Źródło: CenterNet

reklama

Ostatnie opinie internautów

Snipper 1.06.2009 @ 19:32
Szkoda, że 5 infrastrukturalny operator komórkowy ( Centernet ) ma narazie tylko dostępny abonament, a gdzie starter na kartę ?
wtbn 1.06.2009 @ 21:59
Szkoda że nie doczytałeś, że centernet nie ruszył jeszcze ze swoją właściwą ofertą... Jeszcze dobrze nie wystartowali, a już znajdują się marudy niecierpliwe ;] Poczekajmy do lata - mam nadzieje że nowy operator zmiażdży aktualnych, bo to co jest teraz, to osobiście pozostawie bez komentarza...
Nick 1.06.2009 @ 22:21
Szkoda że Centernet wystartował. Tak to przynajmniej byłyby wolne częstotliwości a tak będą usługi dla moherów i wędkarzy :(
Marian Koniuszko 2.06.2009 @ 11:24
Start fatalny! Zamiast jakiejkolowiek promocji (nawet kosztem poniesienia na początku strat) wyruszają z abonamentem 100 i aktywacją 200. W dodatku opinia 90% internautów jest dość jednoznaczna. Tutaj Polsat pokazał jak wygląda pojawienie się MVNO na rynku - odpowiednio skalkulowana cena i do dziś mają prawie 50 000 abonentów i co najważniejsze zapowiadają ekspansję w internet i nowe oferty dla firm.
okol 3.06.2009 @ 12:36
nic nie powiedzieli jak i co bedzie... nawet nie pokazali oferty biznesowej... Tutaj przoduje orange nadal. Zwłaszcza z tymi minutami...
Doniu 6.06.2009 @ 19:42
Oferta niezaciekawa... z takim startem daleko nie zajdą... ja od pewnego czasu korzystam z oferty Cyfrowego Polsatu i jestem zadowolony z ich usługi

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości