PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Centertel zostanie przejęty w przyszłym roku przez TP

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/centertel-zostanie-przejety-w-przyszlym-roku-przez-tp-641.html
QR Code
Centertel zostanie przejęty w przyszłym roku przez TP

Piotr Baranowski, 19 marca 2007, 16:58
Tagi: Internet, Orange, Telekomunikacja Polska (TP SA)

W przyszłym roku nastąpi formalne wchłonięcie Centertela przez Telekomunikację Polską.

Zanim dojdzie do połączenia, firmy zamierzają połączyć swoje kluczowe departamenty oraz systemy IT. TP planuje wykorzystać markę Orange do sprzedaży szerokopasmowego dostępu do Internetu.

Źródło: Warsaw Business Journal

reklama

Ostatnie opinie internautów

Dullo 19.03.2007 @ 21:21
Widze ze TP nie proznuje :) JEstem ciekaw co na to Netia? W ogole interesuje mnie jak to sie potoczy teraz na rynku, jak ceny pojda w dol, jak wzrosnie poziom uslug.. ?
kolezka 21.03.2007 @ 11:07
usluge maja akurat dobra, wiec tyn bym sie nei przejmowal (mowie o netii) w zasadzie to nie oczekiwalbym od nich niczego wiecej poza szybkim jaknajskuteczniejszym oduzaleznieniem sie od tepsy, taki uslugodawca powinien byc w pelni niezalezny.
Dullo 21.03.2007 @ 22:06
Niby sprawa prosta gorzej w rzeczywistosci, ale z tego co sie orientuje, to robia sporo z tymi przylaczami. Z tego co jednak wiem T cos niecos opoznia :/ ?
mister 22.03.2007 @ 13:28
wiadomo ogolnie, ze tepsa sie nie spieszy z przekazywaniem neti papierow podczas zmiany przez uzytkownika uslugi,. co powoduje w rezultacie opoznienia, ale jak dostana do zaplacenia kare od UKE to nie beda wiecej prbowali podobnych sztuczek ;)
Dullo 22.03.2007 @ 14:55
zobaczymy na ile to bedzie skuteczne. Ja sie nie moge doczekac, az dlugosc tych przejsc z TP do Netii byla przyzwoita, a nie tygodnie czekania.. pzdr
mister 23.03.2007 @ 10:00
hrhe, karama byc w wysokosci 30 mln wiec chyba ich to zaboli, chociaz troche, mysle, ze jestesmy blizej niz dalej do ogarniecia tego balaganu.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

New adidas superstar sale 28.06.2017, 11:12