PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Chcesz ściągnąć simlock w Erze? Udowodnij kiedy kupiłeś aparat

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/chcesz-sciagnac-simlock-w-erze-udowodnij-kiedy-kupiles-aparat-5437.html
QR Code
Chcesz ściągnąć simlock w Erze? Udowodnij kiedy kupiłeś aparat

Łukasz Roguski, 28 stycznia 2009, 11:02
Tagi: Era, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), simlock

Nie ze wszystkich telefonów w sieci Era będzie można zdjąć simlocki. Okazuje się, że aby aparat mógł zostać uwolniony niezbędne jest udowodnienie kiedy został kupiony.

Oznacza to, że żaden z telefonów kupionych przed 23 stycznia (nie dotyczy iPhone) nie będzie odblokowany za darmo. Nie pomoże też paragon za kupno startera TakTak (np. 9 zł). Z pewnością również Era nie zdejmie simlock z modemów internetowych, które sprzedawane są w ramach Blueconnect. Jeśli telefon pochodzi z komisu, to również trzeba udowodnić operatorowi, że sam aparat został kupiony w sklepie Ery po 23 stycznia. Według nieoficjalnych informacji niemal wszystkie aparaty, które znajdują się w magazynach PTC są pozbawione simlocków.

Źródło: PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

Szakalabombas 28.01.2009 @ 01:15
No to widać, że tu jest pies pogrzebany. Z jednej strony plus za simlocki z iPhone'a, z drugiej strony minus za wszystkie inne telefony. Na dzień dzisiejszy oferta nie dla każdego ma wartość, ale za pół roku, będzie to ciekawe...
icek 28.01.2009 @ 13:32
Ale przecież informacja o tym była od pcozatku, również w regulaminie jest jasny zapis że chodzi o telefony kupione po 23 stycznia, zatem nie widzę tematu na newsa nawet
Machado 28.01.2009 @ 17:20
Starają sie zatrzymac klientow. Moim zdaniem powinno sie miec prawo wyboru operatora a tutaj proboja na sile zatrzymywac.
bastek 28.01.2009 @ 18:10
hehe dokladnie bardzo dziwne. Tez nowosc ze zeby cos otrzymac gratis trzeba miec rachunek. Pamietam jak dostalem bonus przy kupieniu ilus tam czekolad kubek po wyjscu z kas gratis. Tez trzeba bylo pokazac rachunek tutaj tez. Info z deczka zbedne.
Gociaczeq 28.01.2009 @ 21:01
Każdy operator stara sie za wszelką cenę zatrzymać klienta - takie prawo rynkowej dżungli. Jednak to klient ma prawo wyboru ale niestety żyjemy w czasach kiedy słowo GRATIS staje się magicznymi drzwiami, przez które wciskają się tłumy. Dopiero kiedy złapiemy się na różnie pojmowaną "promocję", siadamy w domku i zaczynamy się zastanawiać co tak naprawdę było ujmującego w wielkim interesie jaki zrobiliśmy. Wtedy też okazuje się, że nic specjalnego nie otrzymaliśmy, gdzie indziej pewnie dostalibyśmy coś lepszego lub rzeczywiście za darmo. No i tu mały "zonk" bo jak to wszędzie bywa..."po odejściu od kasy reklamacji nie uwględnia się" i tak dalej... ERA ma świetnych ludzi do zatrzymywania klientów (wiem, bo jestem abonentem ERY i mam co jakiś czas telefon od pani, któa oferuje mega promocję) a takie ściąganie sim locka to świetny temat zwłaszcza, gdy poprosisz znajomego, który ma znajomego , którego kolega ściąga simlocki za 15 zeta... I tu się monopol operatora kończy...:)
Teck 28.01.2009 @ 23:05
Bez sensu.. PRzeciez jesli jakis telefon ma simlocka na ere to na 100proc został kupiony w erze!!! Czy sie myle?
Szakalabombas 29.01.2009 @ 00:10
Owszem, ale promocja ma obejmować telefony kupione tylko i wyłącznie po 23 stycznia. Trudno, żeby ktoś przychodził z jakimś Ericssonem A1018s z simlockiem na Erę i chciał zdjęcia simlocka. Nie dotyczy iPhone, który jest nowym telefonem, a zdjęcie simlocka nie wymaga większych nakładów pracy.
hugo 29.01.2009 @ 18:30
Z IP naprawde pokazali sie z dobrej strony. Plus za to. Wkoncu w serwisach zycza sobie majatek za zdjecie sim-a. Jak narazie sa tylko dwoch operatorow ktorzy go oferuja w abo i jak narazie Era zdejmuje sima z niego za calkiem free.
raf56 31.01.2009 @ 00:35
Z tego co pamiętam to informacja o tym była wcześniej tak więc nie widzę tutaj żadnego powodu aby zarzucać Erze tutaj jakąś nieuczciwość.Era jako pierwsza zdecydowała się na zniesienie blokad simlock
ale oczywiście nie będzie zdejmowała od razu wszystkich blokad z telefonów zakupionych kilka miesięcy temu.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 11 i 12 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03