PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ciekawa propozycja dual SIM'ów od myPhone

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ciekawa-propozycja-dual-sim-ow-od-myphone-7552.html
QR Code
Ciekawa propozycja dual SIM'ów od myPhone

S.Nowak, 14 czerwca 2010, 16:38
Tagi: Heyah, myPhone, Play Fresh

Nasza rodzima firma myPhone, która wprowadziła na Polski, Czeski i Słowacki rynek telefony sygnowane własną marką właśnie przygotowała nową ofertę skierowaną do osób, które potrzebują telefonu obsługującego dwie karty SIM i to za bardzo niewielkie pieniądze.

Oferta obejmuje dwa zestawy w skład których wchodzi telefon oraz dwa startery - Heyah i Play Fresh. Kliknij na poniższe obrazki, aby poznać szczegóły propozycji myPhone, oraz specyfikację telefonów.

Telefony oferowane przez myPhone nie są może jakimś szczytem techniki, ale są za to bardzo tanie i prezentują się całkiem nieźle. Niestety nie wiemy jak wygląda ich obsługa w praktyce.

Źródło: myphone, wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

wertas 4.07.2010 @ 17:54
oferta super. opłaca sie wydac te 400zł na ten telefon z tymi kartami, dobrze dobrany zestaw.
gringo 5.07.2010 @ 23:20
jakies alternatywne modele znacie?
anders 6.07.2010 @ 09:01
ze smartfonów myPhona czy cos innego?
kubus 6.07.2010 @ 15:23
jest tez Samsung obslugujacy dwie karty sim, ale myPhone jest troche lepiej zorganizowany z tej kwestii, obie karty dzialaja w tym samym czasie, tam jest inaczej.
adik 7.07.2010 @ 00:02
no Samsung ma źle to rozwiązane. Dla mnie jest to bezsensowne, bo w Samsungu trzeba przełączać karty sim i tylko jedna z nich jest "on-line"
antysamsung 7.07.2010 @ 08:54
po co komu dual sim, jeśli diwe karty nie działają w jednym casie?!
kubus 8.07.2010 @ 19:45
no wtedy to faktycznie bez sensu;)
poza tym myphone wygrywa cena, a jakosciowo tez nie jest zle.
anthon 9.07.2010 @ 00:22
jakościowo nie mówiłbym "nie jest źle", bo to tak jakby było ok, ale bez jakiejś przesady, wg mnie jst to po prostu dobra jakość - solidne telefony, mimo faktu, iz produkowane są w USA
anders 11.07.2010 @ 23:39
gdyby jakościowo byłoby średnio, to nie dawaliby gwarancji door2door

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 9 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16