PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Co powinniśmy wiedzieć o programie Testuj Smartfona w Play

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/co-powinnismy-wiedziec-o-programie-testuj-smartfona-w-play-9443.html
QR Code
Co powinniśmy wiedzieć o programie Testuj Smartfona w Play

Maciej Celmer, 8 sierpnia 2011, 12:08
Tagi: konferencja, Play, Testuj Smartfona

Na stronie testujsmartfona.pl znajdują się najczęściej zadawane pytania dotyczące programu. Jak działa program?

 • Jaka jest idea Programu 'Testuj Smartfona'?
  Program "Testuj Smartfona" ma charakter edukacyjny, a jego celem jest przełamanie barier i zburzenie stereotypów mówiących, że smartfony to bardzo skomplikowane urządzenia, a korzystanie z nich jest bardzo drogie. Sieć Play udostępni zainteresowanym osobom na dwutygodniowe testy telefon Huawei U8500 z Androidem 2.3 firmy Google, najpopularniejszym na świecie systemem operacyjnym dla smartfonów.
 • Kto może wziąć udział w Programie?
  W Programie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie (w momencie składania wniosku rejestracyjnego) posiadające numer PESEL (także obcokrajowcy), zarówno dotychczasowi Klienci Play, jak i Klienci konkurencji, a także osoby, które nie posiadają telefonu komórkowego. Program nie zakłada specjalnego wariantu dla Klientów biznesowych.
 • Jak zgłosić chęć uczestnictwa w Programie?
  Należy zarejestrować się na stronie www.testujsmartfona.pl. Po zweryfikowaniu adresu mailowego, przyszły Uczestnik Programu zobowiązany będzie do udzielenia odpowiedzi na kilka pytań. Następnie system automatycznie poprowadzi go przez całą ścieżkę rejestracji, aż do momentu wypożyczenia telefonu.
 • Nie otrzymuję od Was żadnych maili, np. o rejestracji. Co zrobić?
  Sprawdź w folderze 'Spam', bądź 'Poczta niechciana', czy przypadkowo nie trafiły tam maile z programu "Testuj Smartfona". Ustawienia niektórych filtrów antyspamowych powodują automatyczne przekierowanie części maili do folderów z niechcianą pocztą. W ustawieniach skrzynki pocztowej masz możliwość odblokowania filtrów dla maili od wybranych nadawców.
 • Jakie formalności należy spełnić, by otrzymać smartfona do testów?
  Osoba starająca się o udostępnienie telefonu na testy musi być pełnoletnia i posiadać PESEL oraz dowód osobisty. Musi także przejść pozytywną weryfikację w bazach operatora badających jego historię regulowania płatności za należności wynikające z użytkowania telefonu komórkowego.
 • Dlaczego nie przeszłam / przeszedłem procesu rekrutacji?
  Może być kilka powodów:

  nie masz ukończonych 18 lat

  nie podałeś nam nr PESEL

  weryfikacja historii regulowania płatności nie przebiegła pomyślnie - by ją wymazać, należy uregulować wcześniejsze zobowiązania.

 • W jakim celu weryfikujecie Klienta?
  Weryfikacja ma na celu wyeliminowanie nieuczciwych osób, w przypadku których istnieje realne zagrożenie, iż nie zwrócą testowanego telefonu. Dla zapewnienia jak największej dostępności telefonów, pozwoliliśmy sobie na zastosowanie mechanizmu identycznego z tym, jaki ma miejsce w przypadku zakupu nowego telefonu w ofercie abonamentowej.
 • Czy naprawdę można wypożyczyć smartfona za darmo?
  Tak, wypożyczenie jest całkowicie darmowe, a smartfon jest udostępniany po podpisaniu umowy użyczenia z Play Jedynym obowiązkiem Uczestnika Programu jest zwrot telefonu w komplecie z wszystkimi akcesoriami i oryginalnym pudełku w terminie 14 dni od dnia wypożyczenia.
 • Kiedy mogę odebrać telefon do testów?
  Termin wypożyczenia jest wybierany przez Uczestnika Programu. W mailu potwierdzającym pozytywną weryfikację, wysyłany jest link do ponownego logowania na stronie www.testujsmartfona.pl, gdzie dokonywany jest wybór terminu.

  Dokonując wyboru terminu i Punktu Sprzedaży Play należy pamiętać o konieczności zwrotu wypożyczonego telefonu po 14 dniach w tym samym Punkcie.

  Kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Im szybciej Uczestnik dokona wyboru terminu, tym szybciej będzie mógł wypożyczyć smartfona. Wygenerowane przez system proponowane terminy odbioru mogą się różnić w poszczególnych Punktach Sprzedaży – ma to związek z liczbą Uczestników Programu. Informacje na temat dalszego postępowania zostaną wysłane do Uczestnika Programu na kilka dni przed planowanym terminem wypożyczenia.

Źródło: wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 8 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości