PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Computex ma nowego przedstawiciela PR

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/computex-ma-nowego-przedstawiciela-pr-4309.html
QR Code
Computex ma nowego przedstawiciela PR

Michał Gruszka, 26 maja 2008, 12:07
Tagi: kadry, Public Relations (PR)

Krakowska agencja 4D Media Relations rozpoczyna pracę na rzecz firmy Computex Telecommunication Sp. z o.o. Do zadań agencji należeć będzie: obsługa w zakresie komunikacji medialnej, koordynacja działań public relations oraz dbanie o wizerunek nowego klienta.

Firma Computex Telecommunication, która działa na polskim rynku IT od początku lat 80-tych to integrator systemów informatycznych, teleinformatycznych i telekomunikacyjnych. Firma jest dostawcą i instalatorem m.in. technologii: VoIP, WiMax, PBX, czy ADSL. Zajmuje się dostarczaniem usług w zakresie satelitarnego dostępu do internetu i integracji systemów informatycznych. W ofercie Computex Telecommunication znajdują się najnowocześniejsze rozwiązania systemowe, tworzone na bazie oprogramowania i sprzętu firm: AudioCodes, ECI Telecom, Eutelsat, Alvarion, Mitsubishi Electric, Skylogic, TTI Telecom i Zyxel. Computex Telecommunication specjalizuje się również w: radiowych systemach transmisji danych, sieciach lokalnych LAN oraz sieciach rozległych WAN. Ponadto jest dystrybutorem najnowszej generacji wielkoformatowych ścian wizyjnych w technologiach DLP oraz LED.

4D Media Relations jest agencją PR działającą na rynku od 1999 roku. Specjalizuje się w obsłudze firm z branży IT. Od roku 2000 prowadzi własny, specjalistyczny serwis prasowy www.4press.pl poświęcony tematyce teleinformatycznej. 4D Media Relations zajmuje się kompleksową komunikacją medialną, czyli: doradztwem w zakresie kreowania wizerunku firm w prasie drukowanej i internecie, budowaniem relacji z dziennikarzami, organizacją konferencji i spotkań prasowych, koordynacją testów produktów i in.

Wśród klientów 4D Media Relations znajdują się m.in.: NEC Display Solutions, Comes SA, ITL Polska, Edimax Technology.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości