PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Cyfrowy Dom z Grupą INEA

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/cyfrowy-dom-z-grupa-inea-2383.html
QR Code
Cyfrowy Dom z Grupą INEA

Michał Gruszka, 25 października 2007, 18:04 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 25 października 2007 o 18:13)
Tagi: ceny, INEA

Wzrost liczby Abonentów korzystających z usług telewizji, internetu i telefonii, wprowadzenie nowych, cyfrowych pakietów telewizyjnych, duże zadowolenie Klientów z usług Grupy INEA, nowa oferta – Cyfrowy Dom, wprowadzenie cyfrowej oferty do Swarzędza i Grodziska Wlkp. oraz wejście do Wolsztyna.

Minął rok od wprowadzenia na rynek nowej marki INEA oraz nowych usług – w tym Pakietu Podstawowego Cyfrowego oraz nowych cyfrowych Pakietów Tematycznych. Uwzględniając oferowane już od dawna Pakiety Premium z usług telewizji cyfrowej INEA korzysta już blisko 21.500 Abonentów. We wrześniu tego roku liczba internautów posiadających stałe i nielimitowane łącze z internetem w ramach sieci INEA osiągnęła poziom 40.000 osób, a pod koniec października dostęp do internetu za pośrednictwem Grupy INEA, ma już ponad 42.500 Klientów. Usługa telefonii stacjonarnej została wprowadzona na rynek w sierpniu ubiegłego roku. Od tego momentu w szybkim tempie rośnie liczba Abonentów korzystających z tej usługi. Obecnie telefonia stacjonarna w Grupie INEA to ponad 5100 Abonentów.

Zdecydowana większość Abonentów korzystających z usług Grupy INEA jest zadowolona ze swojego operatora. Taki wniosek można wysnuć z badań jakie zostały przeprowadzone wśród Abonentów na temat znajomości marki i satysfakcji z usług. 97% osób, którym Grupa INEA świadczy usługi Telewizji, Internetu lub Telefonii zna markę INEA. 94 % ankietowanych na pytanie czy jest zadowolony/a z usługi telewizji kablowej świadczonej przez Grupę INEA odpowiedziało, że jest zadowolona lub jest raczej zadowolona. Jeszcze lepszy wynik Grupa osiągnęła wśród internautów. Tutaj aż 97% Klientów jest zadowolonych lub raczej zadowolonych z usługi. Wysoki wskaźnik zadowolenia z usługi Grupa osiągnęła także wśród Klientów korzystających z telefonii stacjonarnej. 94% ankietowanych było z niej zadowolonych.

Wyniki przeprowadzonych badań dowiodły ponadto, że Abonenci mają bardzo duże zaufanie do marki. Dlatego też w ramach nowej oferty Abonenci mogą podpisać umowę na atrakcyjnych warunkach na 1, 2 lub 3 lata. Grupa INEA stworzyła nową na rynku pakietową ofertę trzech usług – Cyfrowy DOM, która w zależności od potrzeb może być dowolnie rozszerzana lub wzbogacana o kolejne usługi.

Nowe pakiety zaoferowane przez Grupę INEA to jedna z najatrakcyjniejszych cenowo ofert na rynku. Przykładowo, w ramach pakietu trzech usług Klient ma dostęp do telewizji o cyfrowej jakości obrazu i dźwięku (Pakiet Podstawowy Cyfrowy), megaszybkiego, internetowego kontaktu ze światem (Optima 1 Mb) oraz telefonu stacjonarnego z bezpłatnym abonamentem w taryfie złotej. Wszystko to już od 99,90 zł miesięcznie. Dodatkowo każdy Klient zmieniając taryfę telefoniczną np. na taryfę „INEA ZŁOTA 2000 minut” lub „Wieczory i weekendy” może skorzystać z pakietów tanich rozmów wliczonych w cenę abonamentu. Oczywiście Klient może także dowolnie zwiększyć przepustowość dostępu do internetu oraz dokupić telewizyjne Pakiety tematyczne INEA lub Pakiety Premium (HBOPAK, CANAL+ lub Cinemax).

INEA pomyślała również o mniej wymagających Abonentach. I tak, jeśli Klient zakupi dwie usługi: telewizyjny pakiet pośredni oraz złotą taryfę telefoniczną, to dodatkowo otrzymuje gratis pakiet internetowy 64 kbps. Oczywiście i do tej oferty Abonent może dokupić wyższą przepustowość internetową, telewizyjne pakiety Premium lub Pakiet Podstawowy Cyfrowy, a także nowe taryfy telefoniczne. Tego typu pakiety są już dostępne od 25,10 zł za miesiąc.

Nowością w ofercie są także dwie taryfy telefoniczne z pakietami tanich rozmów w ramach abonamentu. Pakiet 2000 minut dla wszystkich połączeń wewnątrz sieci INEA, lokalnych oraz międzystrefowych abonent otrzyma kupując taryfę „INEA Złota 2000 minut” lub „Wieczory i Weekendy”. W pierwszej z taryf abonent może wykorzystać pakiet minut, niezależnie od pory dnia, oraz tego czy dzwoni w dzień powszedni, czy w święto. W drugiej – Abonent może dzwonić w ramach abonamentu codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 20.00 do 8.00 rano, oraz przez cały weekend. Nowe taryfy są również dostępne w ramach oferty Cyfrowy Dom. Przy zakupie jednej z opcji cena abonamentu za taryfę telefoniczną „Wieczory i weekendy” wynosi zaledwie 40 zł/m-c. Za Taryfę telefoniczną „INEA Złota 2000 minut” zakupioną wraz z usługą telewizji cyfrowej i internetem Abonent zapłaci już od 60 zł miesięcznie.

Od 1 listopada Grupa INEA będzie świadczyć usługi na terenie Wolsztyna. Nowy operator w Wolsztynie będzie mógł zaproponować swoje usługi ponad 2.000 Abonentów w większości mieszkających na obszarze Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Zjednoczenie”. Nowi Klienci będą mieli dostęp do pełnej oferty Grupy INEA (telewizja, telewizja cyfrowa, internet i telefon). W Wolsztynie zostało także uruchomione nowe Biuro Obsługi Abonenta mieszczące się przy ulicy Żeromskiego 10.

Marka INEA gwarantuje najwyższej jakości dostęp do cyfrowej telewizji kablowej, szerokopasmowego internetu, telefonu stacjonarnego oraz wielu innych nowoczesnych usług stworzonych z myślą o Klientach indywidualnych i biznesowych. Z usług telewizyjnych świadczonych przez firmy zrzeszone pod marką INEA korzysta ponad 119 tys. Abonentów z czego już ponad 21 tysięcy stanowią Klienci nowoczesnych usług telewizji cyfrowej. INEA to także dostęp do szerokopasmowego internetu, przy wykorzystaniu sieci kablowej. Obecnie z usług internetowych korzysta ponad 42,5 tys. Klientów. W ubiegłym roku uruchomione zostały usługi telefoniczne. Korzysta z nich już ponad 5 tys. osób.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 10 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości