PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Cyfrowy Polsat wyróżniającą się firmą polskiej gospodarki

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/cyfrowy-polsat-wyrozniajaca-sie-firma-polskiej-gospodarki-9796.html
QR Code
Cyfrowy Polsat wyróżniającą się firmą polskiej gospodarki

Maciej Celmer, 30 listopada 2011, 16:14
Tagi: Cyfrowy Polsat, LTE (Long Term Evolution), nagroda

Cyfrowy Polsat został oceniony jako wyróżniająca się firma polskiej gospodarki i zajął I miejsce w kategorii sektora infrastrukturalnego oraz II miejsce w kategorii "Perły Wielkiej" w IX edycji prestiżowego rankingu Perły Polskiej Gospodarki organizowanego przez redakcję anglojęzycznego magazynu ekonomicznego POLISH MARKET przy współpracy merytorycznej Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu SA powiedział:

Jest mi niezmiernie miło, że kolejny rok z rzędu znaleźliśmy się w gronie laureatów tego prestiżowego wyróżnienia i stanowimy swojego rodzaju wizytówkę polskiej gospodarki. Dbamy o regularny rozwój naszej firmy, jako lider rynku staramy się wyznaczać nowe trendy i cieszymy się, że podejmowane przez nas działania mają odzwierciedlenie w przychodach spółki oraz zyskują uznanie środowiska opiniotwórczego. Nasze tegoroczne projekty - wprowadzenie jako pierwszy operator w kraju innowacyjnego Internetu LTE oraz utworzenie z Telewizją Polsat największej grupy medialnej w Polsce – mają na celu budowę podwalin pod dalszy wzrost naszej Grupy i mam nadzieję, że dzięki temu w przyszłości będziemy mieli jeszcze wiele powodów do dumy

Lista rankingowa została przygotowywana przez ekonomistów z INE PAN na podstawie opracowanych przez nich kryteriów ekonomicznych, określających przede wszystkim efektywność działania przedsiębiorstw i dynamikę ich rozwoju. Do oceny spółek wykorzystano specjalnie do tego celu stworzony przez naukowców z Zakładu Mikroekonomii INE PAN algorytm komputerowy. Model opiera się na siedmiu wskaźnikach powszechnie używanych przez firmy audytorskie. Laureatów wyłoniono spośród 2000 badanych firm.

Rozstrzygnięcie IX Edycji rankingu Perły Polskiej Gospodarki odbyło się podczas uroczystej Gali Laureatów zorganizowanej 28 listopada 2011 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Waldemar Pawlak – wicepremier i minister gospodarki oraz prof. Michał Kleiber, prezes PAN.

Źródło: CP

reklama

Ostatnie opinie internautów

gosc 1.12.2011 @ 20:48
Gratulacje! Taki ranking to nawet niezłe podgrzanie atmosfery, chociaż przyszłoroczny może wyglądac inaczej, biorąc pod uwagę np. wyjście na rynek TP z ofertą FunPack – wróżę spory sukces, a to może zmienić sytuację na rynku.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 1 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości