PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Darmowa TV na weekend w Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/darmowa-tv-na-weekend-w-orange-8624.html
QR Code
Darmowa TV na weekend w Orange

Maciej Celmer, 23 lutego 2011, 10:42
Tagi: mobile tv (telewizja mobilna), Orange, Weekendy z Orange

Akcja testowania usług dodanych w ostatni weekend miesiąca w sieci Orange trwa cały czas. Teraz klienci sieci będą mogli przetestować usługę TV w swoich telefonach.

Akcja promocyjna Weekendy z Orange ma dać użytkownikom sieci możliwość bezpłatnego przetestowania usług dodatkowych oferowanych przez operatora. W najbliższy weekend od godziny 20.00 w piątek (25 lutego) do godziny 23.59 w niedzielę (27 lutego), klienci będą mieli szansę poznać działanie mobilnej telewizji.


Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

spiro 23.02.2011 @ 18:58
@jacek85 - co ciekawe wg orange twój telefon poradzi sobie z tv. http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=3625609
Jacek85 23.02.2011 @ 19:23
Spiro, rzeczywiście ciekawe :) Jeśli to prawda, to pliki video powinny być w mniejszej rozdzielczości niż te z Youtube.
Jeśli chodzi o YT, to na moim telefonie ruszył z początku, ale poźniej sie gubił i nawet nie chodzi o transfer, bo próbowalem też przez wifi. Głównym problemem jest fakt, że telefon ma procesor tylko 200mhz, daje radę jedynie na filmach o mniejszej rozdzielczosci. A dla przykładu przy 640X480 już gubi klatki i tnie.
Jacek85 23.02.2011 @ 19:42
Przejrzałem teraz nieco wnikliwiej stronę, którą posłał Spiro. Z zakładki "Dla kogo" wynika, że z mobilnej TV nie wszyscy mogą korzystać, a tylko wybrane przez nich taryfy. Np. w Orange na kartę jest dostępna tylko dla Orange Go i POP-a. Wygląda na to, że nie można używać tego na Orange Free.
Johnson 24.02.2011 @ 16:19
heh ale gratka dla Orange-użytkowników! ;) ta lista telefonów które mają niby radzic sobie w tą usługą TV to TROCHE przesada! Bardzo dużo telefonów które niby mają sobie poradzić z tą usługą mają baaardzo niskie rozdzielczości odtwarzania wideo nie "mówiąc" już o wcześniej wspomnianych procesorach! No ale pokaźna lista robi wrażenie... Gdybym miał orange to napewno przetestowałbym tą nowość - no ale czekamy na jutrzejsze recenzje !
spiro 24.02.2011 @ 16:56
@Johnson: starter orange kosztuje jedyne 5pln :)
@Jacek85: kiedyś oglądałem na żywo koncert Kultu na ofnk. z tego co pamiętam danych nie ubyło, tylko płaciłem za minutę. Biorąc pod uwagę, że to było oglądane na telefonie to jakość była niezła - trochę szkoda, że orange odpuściło dvb-h.
Jacek85 24.02.2011 @ 18:22
Spiro - Tak, powinno być darmowe, bo przeglądałem stronę gdzie pisali też o tej promocji. Jedynie transmisje, które są oznaczone jako Premium będą płatne.
Wyczytałem również, że każdy klient Orange może skorzystać z promocji, niezależnie od oferty z jakiej korzysta. W związku z tym nawet osoby, które mają Orange Free mogą jednak przetestować tą mobilna TV.
Prawdopodobnie jutro spróbuje uruchomić to na moim starym gracie. Najwyżej mi wybuchnie telefon albo nawet zawiesi system ;)
dreamgirl 26.02.2011 @ 16:37
to nie prawda że tyle telefonów radzi sobie z tego typu usługą;.
spiro 26.02.2011 @ 21:36
na ofnk tv działa zgodnie z obietnicą - można oglądać bez pobierania opłat.
Jacek85 27.02.2011 @ 23:29
Niestety weekend się kończy, a próby skorzystania z darmowej TV zakończyły się fiaskiem. Nawet nie to, że telefon nie obsługuje jej. Wpisałem w Operze adres m.orange.pl/tv zgodnie z intrukcją, po czym przekierowało mnie na biała stronę, na której mi oznajmiono: "strona dostępna jedynie dla użytkowników sieci Orange". Problem w tym, że mam komórkę w Orange! :] Oczywiscie nie łączyłem się przez wifi tylko Edge.

Przeglądnąłem internet i zauważyłem, iż wiele osób miało problem z tą telewizją i nikt nie znalazł rozwiązania. Na forum pomocy technicznej Orange powstał wątek z wyżej opisanym problemem, niestety nikt nawet nie próbował pomóc. No cóż widocznie w weekendy nie pracują ;)

Reasumując, dobrze że jest taka inicjatywa jak "Weekendy z Orange". Dzięki niej niektórzy klienci mogą przekonać się za darmo, iż poszczególne usługi nie będą im działać, a co za tym idzie nie wyrzucą pieniędzy w błoto :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16