PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Darmowy Internet w Pszczynie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/darmowy-internet-w-pszczynie-979.html
QR Code
Darmowy Internet w Pszczynie

Piotr Baranowski, 2 maja 2007, 09:50
Tagi: hot-spot, Internet

Właściciele laptopów mogą już za darmo surfować po Internecie, na świeżym powietrzu odwiedzając pszczyński rynek - pisze Gazeta Wyborcza.

Jak podaje Gazeta, hot-spot, umożliwiający korzystanie z internetu za pomocą sieci bezprzewodowej, został uruchomiony trzy dni temu. Pszczynianie wybrali rynek, bo chcą w ten sposób zwabić turystów.

Hot-spot kosztuje miasto 200 zł miesięcznie. Jednocześnie może z niego korzystać sto osób, po uprzednim wpisaniu hasła "Pszczyna". Nadajnik radiowy na ratuszu obejmuje swoim zasięgiem rynek i częściowo odchodzące od niego uliczki. Do mieszkań nie wchodzi - pisze Gazeta Wyborcza.

Źródło: Gazeta Wyborcza

reklama

Ostatnie opinie internautów

fox 22.05.2007 @ 13:44
A w Poznaniu mimo obietnic radnych nic w tym kierunku się nie robi:(
HAJTER 1.06.2007 @ 12:07
Pomysl jest dobry ciekawe jest to jaka jest przepustowosc lacza na jednego laptopa. Czy niemozna by zrobic czegos takiego na caly kraj i w ten sposob wymusic radykalne obnizki cen internetu ???
FRanc 17.01.2008 @ 11:40
W ps*****ie to lipa nie da sie polaczyć a jak się już uda to wywala non stop nic sie nie zmienilo od czasu uruchomienia wiec ten caly hot spot to lipa dla uzytkowników na rynku no chyba ze ktoś inny korzysta i jest siec przeciazona bo obojetnie czy rano , czy w nocy czy w dzien zawsze to samo wywala
uzytkownik 24.02.2008 @ 11:41
Franc ale bajki pociskasz ja mam zasięg z tego hot spota pod biedronką i jakoś mnie nie wywala działa cały czas z tym ze wieczorem działa szybciej ale jak sie ma kartę za 20 zł to może i masz racje

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 10 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16