PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Darmowy Internet w telefonii Mova

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/darmowy-internet-w-telefonii-mova-9493.html
QR Code
Darmowy Internet w telefonii Mova

Maciej Celmer, 22 sierpnia 2011, 14:11
Tagi: Carrefour Mova, Darmowy Internet, internet komórkowy, reklama

Abonenci telefonii Mova mogą korzystać z usługi Internetu za reklamy. Usługa jest darmowa. Jest ona dostępna również przy zerowym stanie konta. Mova należy do CP Telecom, właściciela telefonii FreeM oferującej podobną usługę.

Usługa jest dostępna od sierpnia 2011 roku, skierowana jest przede wszystkim do użytkowników serwisów informacyjnych i społecznościowych. Aby z niej skorzystać należy zmienić ustawienia na karcie SIM Mova: rodzaj transmisji -> Internet -> APN: freedata.pl. Przy pierwszym korzystaniu z usługi niezbędna jest akceptacja warunków korzystania z niej. Następnie abonent ogląda 2-4 ekranów z ofertami i korzysta z Internetu przez 30 minut lub do 500 kB transferu danych. Ponownie 2-4 ekranów z ofertami i znów korzysta z Internetu w telefonie.

Tomasz Gniewek, Dyrektor Zarządzający CP Telecom, właściciela telefonii Mova. powiedział:

CP Telecom potwierdza ciągły rozwój swoich usług i dopasowywanie ich do potrzeb swoich klientów. Nowa usługa daje możliwości dotarcia z ofertą do konkretnych klientów, gwarantując jednocześnie pełną interakcję. Precyzyjne adresowanie ofert przyniesie niewątpliwe korzyści zarówno reklamodawcom, jak i odbiorcom ofert

Telefonia Mova ma specjalne oferty dla stałych klientów, którzy regularnie korzystają z karty Rodzinka. We wszystkich sklepach Carrefour Market oraz wybranych hipermarketach objętych programem Rodzinka, można otrzymywać minuty na darmowe rozmowy za zakupy z kartą Rodzinka. Wystarczy zarejestrować numer Mova w programie Rodzinka. Od tej pory system automatycznie kojarzy klienta programu Rodzinka do numeru telefonu Mova i automatycznie doładowuje minuty na konto po każdych zakupach.

Źródło: CP Telekom

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości