PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Darmowy numer w Play Fresh przedłużony

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/darmowy-numer-w-play-fresh-przedluzony-6940.html
QR Code
Darmowy numer w Play Fresh przedłużony

Mariusz Burski, 15 stycznia 2010, 13:09
Tagi: darmowy numer, Play, Play Fresh, Project4 (P4)

Play postanowił przedłużyć promocję darmowego numeru dla użytkowników oferty Play Fresh.

Promocja została przedłużona do odwołania.

Aby aktywować usługę, wystarczy doładować konto kwotą minimum 30 zł, a następnie wysłać wybrany numer krótkim kodem USSD (*111*10*1#) lub przez www.playmobile.pl po zalogowaniu. Usługa jest ważna do końca danego miesiąca kalendarzowego.


Źródło: Play

reklama

Ostatnie opinie internautów

Kaziu 15.01.2010 @ 13:34
Uratowali mnie :) Świetna promocja :) i chyba najlepsza oferta na rynku :)
ola 15.01.2010 @ 14:00
Super sprawa! Najlepsza oferta na kartę!
radar 15.01.2010 @ 18:12
Super ale coś takiego od dawna jest w Heyah i nie mają tego zamiaru likwidować jak w Play...
Marek 16.01.2010 @ 06:24
Radar tylko w Heyah płacisz np 68 groszy do pozostałych, bo pakiety się wykluczają.Wolę jednak ładować 30PLN w PF i mieć 29 groszy do wszystkich, 5gr do Play za 5PLN i 1 Free numer + free smsy, że ominutach 2 do 1 nie wspomnę. :) Nie ma czego właściwie porównywać. No i jeszcze musisz czekać na podwójne doładowania w Heyah. PF jest nadal najlepszym prepaidem.
nick 16.01.2010 @ 21:33
No tak tylko że ostatnio podwójne jest coraz to częściej np. teraz więc Heyah jest bardzo dobrą ofertą...
x125 17.01.2010 @ 02:44
Heyah nie jest zła, ale dla ... Heyowców. PF jest bardziej uniwersalny i nie robi się skarbonki.
Hugo 17.01.2010 @ 17:58
Skarbonka jest super bo później nie trzeba martwić się o środki na koncie. Więc określenie skarbonki jakoś czegoś negatywnego jest nie trafione.
x125 19.01.2010 @ 03:23
Hm.... Owszem skarbonka to fajna sprawa, ale z punktu wiedzenia operatora. Ciekawe czy jakby w KAŻDEJ sieci wprowadzili ważność kont jak w PF to też miałbyś takie zdanie? Nie widzisz różnicy między słowami MOGĘ i MUSZĘ?
@mona 5.02.2010 @ 16:38
@x125, ale w Tak Taku i Heyah też możesz mieć konto ważne na połączenia wychodzące przez 12 miesięcy, bo terminy ważności z doładowań się sumują. Dla mnie taka skarbonka- czyli dużo środków, długi okres ważności karty i stawki wszystkich usług o połowę tańsze niż w cenniku- to świetne rozwiązanie. Play nie robi skarbonki- wzorem TT dał podwójne doładowanie na wszystkie usługi dla nominałów 20-40zł, ale z 30dniowym terminem ważności.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16