PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Datera wyróżniona za Freeconet

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/datera-wyrozniona-za-freeconet-5262.html
QR Code
Datera wyróżniona za Freeconet

Piotr Baranowski, 22 grudnia 2008, 14:32
Tagi: Datera Call-eX, FreecoNet, nagroda, VoIP

10 grudnia br. na uroczystej gali w Warszawie odbyło się ogłoszenie wyników Rankingu Najbardziej Innowacyjnych Firm w Polsce - "Kamerton Innowacyjności 2008". Jednym z wyróżnionych została Datera SA, zajmując piąte miejsce w rankingu w kategorii małych przedsiębiorstw (zatrudniających od 10 do 49 osób).

Firmy oceniane były w kilku kategoriach: innowacji procesowych, mających kluczowe znaczenie w działalności przedsiębiorstwa, innowacji produktowych, czyli nowości i ulepszeń kluczowych z punktu widzenia obecnej i przyszłej działalności przedsiębiorstwa, a także innowacji marketingowych oraz organizacyjnych. Przy ocenie brano również pod uwagę posiadane certyfikaty, patenty, źródła oraz efekty wprowadzonych innowacji.

Datera miejsce w czołówce rankingu zawdzięcza przede wszystkim swojej platformie VoIP – FreecoNet (http://www.freeconet.pl), która umożliwia darmowe rozmowy pomiędzy zarejestrowanymi na niej numerami telefonów, a z pozostałymi – przez usługę TelArena. FreecoNet oferuje również szereg dodatkowych usług dodanych, przydatnych zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym (m.in. system IVR, Call Center, wirtualny fax). Na wyróżnienie firmy Datera SA jako spółki innowacyjnej miał również wpływ inny produkt – serwer telekomunikacyjny Datera Call-eX. Dzięki niemu firmy mogą dokonać płynnego przejścia od tradycyjnego operatora telekomunikacyjnego do VoIP. Wiążą się z tym oszczędności na rachunkach telefonicznych rzędu kilkudziesięciu procent, a także możliwość korzystania z wielu przydatnych w firmie usług telekomunikacyjnych.

Wysoka pozycja Datery w rankingu "Kamerton Innowacyjności 2008" to kolejne wyróżnienie dla tej firmy za stworzenie FreecoNet. Datera była wcześniej honorowana takimi nagrodami za innowacyjność, jak m.in. - "Pomorski Lider Innowacji" w 2007 i 2006 roku, "Nadzieja Roku 2007", "Top Produkt Pomorza 2008".

Ranking "Kamerton Innowacyjności 2008" przygotowany został przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan, BRE Bank, D&B (Dun&Bradstreet Co), Rzeczpospolitą oraz Manager Magazin. Celem przedsięwzięcia jest promowanie i pokazanie innowacyjnych przedsiębiorstw, działających w polskiej gospodarce jako wzór dla tych firm, które obawiają się inwestować w nowatorskie rozwiązania. Do udziału w rankingu zgłosiło się 374 przedsiębiorstw z całej Polski, z czego 77 stanowiły firmy małe (zatrudniające od 10 do 49 osób). Pełen ranking dostepny jest pod adresem http://www.innowacyjnefirmy.pl.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Pustack 22.12.2008 @ 17:52
Skoro firma Datera SA została wyróżniona musiała zasłóżyc bo za darmo nic nie ma. Myśle ze bardzo korzystne i pomocne okażą sie VoIP i FreecoNet na dalszej drodze do sukcesu tej firmy i zdobywania kolejnych sukceów i osiągnięć.
Wyróżnienie na takiej gali to zapewnie wielki sukces i wewnętrzne umocnienie dla Detery. Zapewne przyczyni się to do jeszcze większych osiągnięć.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 7 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości