PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Dedykowane polskie aplikacje na Blackberry

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/dedykowane-polskie-aplikacje-na-blackberry-8524.html
QR Code
Dedykowane polskie aplikacje na Blackberry

Maciej Celmer, 11 lutego 2011, 18:29
Tagi: Allegro.pl, aplikacja, biznes, BlackBerry, Onet.pl, RIM (Research in Motion)

BlackBerry App World ogłosiło dostępność trzech nowych aplikacji przygotowanych specjalnie na polski rynek. Nowe aplikacje Allegro, Biznes i Onet pozwolą użytkownikom smartfonów BlackBerry obserwować aukcje, sprawdzać najświeższe dane z rynków finansowych oraz być na bieżąco z informacjami z kraju i ze świata.

Allegro

Aplikacja pozwala użytkownikom na dostęp do serwisu aukcyjnego Allegro, bez względu na to gdzie się znajdują. Osoby korzystające z nowej aplikacji mogą już teraz przeglądać, obserwować i zarządzać aukcjami bezpośrednio ze swojego smartfona BlackBerry. Aplikacja została wyposażona w funkcje dedykowane wyłącznie dla BlackBerry OS, w tym rozszerzone opcje sprzedaży (ponowne rozpoczęcie aukcji, zakończenie aukcji przed ustalonym terminem), funkcjonalności konta (tworzenie komentarzy, przeglądanie ocen innych użytkowników), jak również zaawansowane opcje wyszukiwania. Intuicyjna obsługa aplikacji zapewnia użytkownikom możliwość prostego obserwowania aukcji, przeglądania list produktów, sprzedaży oraz korzystanie z funkcji konta Moje Allegro.

Darmową aplikację Allegro można pobrać z tutaj.

Biznes

Aplikacja Biznes zapewnia polskim użytkownikom BlackBerry stały dostęp do najważniejszych informacji ze świata biznesu, w tym wiadomości z Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych oraz najświeższe kursy walut. Wszystkie szczegóły prezentowane są w formie przejrzystych wykresów pozwalających użytkownikom na śledzenie historii wybranych spółek. Aplikacja może być również wykorzystana w sytuacjach awaryjnych - dostarcza istotnych informacji, niezbędnych do szybkiego zablokowania skradzionych kart kredytowych.

Treści dostępne w aplikacji są dostarczane przez Bankier.pl - portal o tematyce biznesowej, gospodarczej i finansowej.

Darmową aplikację Biznes można pobrać tutaj.

Onet.pl

Onet.pl dla smartfonów BlackBerry jest łatwą i przyjazną użytkownikowi aplikacją informacyjną, która pozwoli wszystkim fanom BlackBerry być na bieżąco z najnowszymi informacjami bez względu na to gdzie się znajdują. Najświeższe informacje w wielu kategoriach są dostępny 24 godziny na dobę. Od dziś osoby korzystające z BlackBerry mogą śledzić wiadomości z kraju i ze świata, biznesowe, giełdowe, sportowe, z obszarów show-biznesu i rozrywki oraz wiele innych.

Darmową aplikację Onet.pl można pobrać z tutaj.

Źródło: RIM

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości