PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Dell Venue wkrótce u Polskich operatorów

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/dell-venue-wkrotce-u-polskich-operatorow-8696.html
QR Code
Dell Venue wkrótce u Polskich operatorów

Maciej Celmer, 3 marca 2011, 15:08
Tagi: Android, Dell, Dell Venue, Dell Venue Pro, Windows Phone 7

Jeszcze w tym roku, w ofertach operatorów sieci komórkowych w Polsce mają się pojawić smartfony firmy Dell. Będą to Dell Venue z Androidem oraz Venue Pro z Windows Phone 7 i sprzętową klawiaturą QWERTY.

rpkom.pl doniosła, że w ofertach Polskich operatorów pojawią się smartfony amerykańskiej firmy Dell. Telefony, które na zachodzie sprzedawane są z ofertami takich sieci jak T-Mobile oraz Telefonica, zdaniem Macieja Filipkowskiego, dyrektora generalnego Dell Polska, do ofert operatorów trafią w tym roku. Więcej szczegółów jest nie znane.

Dell Venue - Android


Dell Venue Pro - Windows Phone 7


Źródło: rpkom.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

Jacek85 3.03.2011 @ 15:30
Nawet nie wiedziałem, że Dell zajmuje się też produkcją telefonów, zawsze kojarzył mi się z komputerami, laptopami oraz troche z palmtopami.

Jeśli chodzi o prezentowane urządzenia, to bardzo ciekawe. Oba posiadają ekran AMOLED WVGA 4,1 cala, procesor 1Ghz, wifi, gps. Pro posiada więcej pamięci, ale za to gorszy aparat fotograficzny 5mpix. Zwykly Venue posiada matryce 8mpix.
Na pierwszym filmiku telefon wydawał się dość wielki, ale może to tylko takie złudzenie. Zresztą gdzieś trzeba pomiescić ponad 4 cale :)
dawid9222 3.03.2011 @ 15:55
Dla mnie to także zaskoczenie, że Dell działa w produkcji telefonów.
Gdy prezentowane modele trafią do Polskich operatorów, zapewne będą dostępne w najwyższym abonamencie i przy długim okresie umowy. Ale cóż, to normalna praktyka ;)
dawid9222 3.03.2011 @ 17:53
Tutaj link do porównania Dell Venue i Dell Venue Pro:

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4374/4710/0/0/

Analizując powyższe zestawienie, łatwo zauważyć, że w ogólnej ocenie przewagę zyskuje Pro. Mimo to, że nie posiada on karty pamięci, i jest minimalnie większy.
Dell Venue ma za to lepszy aparat, natomiast nie ma klawiatury QWERTY.
Ogólnie parametry są wyrównane, ciekawe jak przy codziennym użytkowaniu?
omen 14 3.03.2011 @ 20:17
Co ciekawe ja również nie słyszałem żeby dell produkował telefony, ale z tego co widać na filmikach telefon Dell Venue i Dell Venue Pro wyglądają na bardzo solidne telefony, mają znakomite parametry, ale to są jednak tylko parametry. Nie wiadomo jak te telefony sprawowały by się w codziennym użytkowaniu: czy nie psuły by się. Osobiście wolałbym żeby ktoś z moich znajomych najpierw wypróbował ten telefon, ponieważ nigdy wcześniej o takim telefonie nie słyszałem.
kamilxy 3.03.2011 @ 23:15
Dell rzuca się na głęboką wodę. Myślę, że ciężko będzie się przebić na polski rynek, bo Dell wciąż jest raczej mało popularny. Wszystko zależy od konkurencji, osobiście czekam na Nokie z Windowsem. Parametry może i dobre ale póki nie zobacze, nie uwierze.
Wanda 4.03.2011 @ 16:14
Wszyscy robią telefony, ale jakoś nie mam przekonania, że taki Dell, czy inne ZTE zagoszczą w tym segmencie z sukcesem na dłużej. Dell jest lepiej znany za granicą, w Polsce nawet ich laptopy nie sa jakoś oszałamiająco popularne. Mimo to marka jest rozpoznawalna, chociażby dzięki tej nieszczęsnej łódzkiej inwestycji, która zapewniła Dellowi obecność w mediach.
kamilxy 4.03.2011 @ 17:00
Otóż to, Dell to dla mnie tylko i wyłącznie notebooki i zestawy komputerowe. Tak samo nie wyobrażam sobie komputera Nokii jak telefonu Della zwłaszcza, że w Polsce nawet i o laptopa Dell trudno. Segment telefonów komórkowych w Polsce jest dosyć szczelny i tylko rewolucyjne urządzenie pokroju Ipada mogłoby zrobić tu karierę. Ewentualnie pomogłoby Made in Poland na obudowie bo zawsze to jakoś bardziej swojsko : )
pozdrawiam
omen 14 5.03.2011 @ 18:29
Dla mnie istnieją tylko te sprawdzone firmy telefonów, czyli: Nokia, Sony ericsson, Samsung, LG, no i może jeszcze Motorola i Siemens, chociaż nie są już tak popularne jak parę lat temu. Natomiast Dell na pewno nie kupię póki nie zyska większej popularności i nie zobaczę na własne oczy, że to jest dobry i solidny telefon. Moim zdaniem prędko na rynku nie zaistnieją, jeżeli w ogóle zaistnieją.
@Frasier 6.03.2011 @ 07:13
kamilxy - z tym Made in Poland byłoby trudno, bo... Dell sprzedał tę łódzką fabrykę http://www.rp.pl/artykul/400433.html (pewnie o to chodziło z tą nieszczęsną :-)). Nokia produkuje różne rzeczy, także komputery, czy raczej netbooki jak np. Nokia Booklet 3G. Trudno jest jednak zmienić zaszufladkowanie danej marki, zwłaszcza, że w telefonach zaczyna się robić tłoczno, bo pojawiają się coraz to nowi producenci (jak chociażby Huawei). Będą mieli znośną sprzedaż w USA i zachodniej Europie. Nie u nas.
kamilxy 6.03.2011 @ 12:30
O matko... uciekła mi ta wiadomość o fabryce Della, żyłem w nędznej nieświadomości... Dziekuje za link : ) prawdopodobnie będzie dokładnie tak jak mówisz Frasier: )
pozdrawiam

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 5 i 12 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16