PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Deutsche Telekom wkracza na TelArenę

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/deutsche-telekom-wkracza-na-telarene-1368.html
QR Code
Deutsche Telekom wkracza na TelArenę

Piotr Baranowski, 3 lipca 2007, 09:46
Tagi: Deutsche Telekom, FreecoNet, TelArena

Deutsche Telekom (DT) jest kolejnym operatorem, który od kliku dni walczy o połączenia użytkowników FreecoNet.

Pojawienie się DT na TelArenie od razu spowodowało spadki cen na numery niezarejestrowane we FreecoNet, głównie na połączenia międzynarodowe. Obecnie ceny te wynoszą od 5 groszy brutto za minutę. Naliczanie wszystkich rozmów jest sekundowe.

Wkrótce do grona operatorów na TelArenie - Crowley, Deutsche Telekom, EuroTelekom, GTS Energis, Netia - powinien dołączyć kolejny spośród największych polskich operatorów niezależnych. Tym samym walka o połączenia na TelArenie powinna stać się jeszcze bardziej interesująca.

FreecoNet to rozwiązanie integrujące usługi wielu operatorów w jednej platformie. Operatorzy obecni na TelArenie (usługa FreecoNet) walczą o każde połączenie na numery niezarejestrowane we FreecoNet. Zawsze wygrywa ten, który zaoferuje najniższą stawkę w danym kierunku. Pomiędzy numerami zarejestrowanymi we FreecoNet rozmowy są darmowe (nie ma znaczenia, od jakiego operatora pochodzą zarejestrowane numery i w jakich krajach mieszkają ich użytkownicy). Przynależność do FreecoNet jest przez pierwsze 3 miesiące darmowa, a potem kosztuje 1,95 zł brutto na miesiąc.

Użytkownikiem FreecoNet może zostać każdy, kto dysponuje stałym dostępem do Internetu. Dzwonić można albo za pośrednictwem komputera (za pomocą darmowego oprogramowania i słuchawek z mikrofonem), albo przez zwykły telefon podłączony do specjalnego urządzenia, tzw. bramki VoIP (kosztuje ok. 150-250 zł brutto, ale FreecoNet dotuje zakup tej bramki w momencie pierwszego doładowania konta kwotą powyżej 100 zł). Rejestracja numeru we FreecoNet lub pobranie nowego numeru odbywa się za pośrednictwem strony internetowej: www.freeconet.pl.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości