PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Dialog wprowadził nowe usługi dla klientów biznesowych

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/dialog-wprowadzil-nowe-uslugi-dla-klientow-biznesowych-8437.html
QR Code
Dialog wprowadził nowe usługi dla klientów biznesowych

Maciej Celmer, 27 stycznia 2011, 14:30
Tagi: biznes, Dialog, Nowości

i-Firma, i-Centralka oraz i-Konferencja – to trzy nowe usługi z pakietu IP dla biznesu oferowane przez DIALOG w oparciu o wdrożoną platformę usługową SoftSwitch klasy 5.0. W drugim kwartale roku operator planuje wprowadzenie kolejnego produktu biznesowego: i-Biuro.

Robert Banasiak, wiceprezes zarządu Telefonii DIALOG S.A. powiedział:

Dostęp on-line przez całą dobę do zasobów własnej firmy, niezawodność działania usługi, utrzymywanie sprawności sprzętu przez DIALOG, dzięki czemu firmy mogą zrezygnować z nocnych dyżurów służb technicznych, nowe rozwiązania sprzętowe i łatwość integracji z innymi systemami – to tylko wybrane korzyści naszej nowej oferty dla biznesu. Zależy nam, aby zapewnić klientom najnowocześniejszy portfel produktów, które umożliwią im skupienie się na podstawowej działalności biznesowej.

Nowe propozycje DIALOGu mają pozwolić klientom ograniczyć nakłady na sprzęt IT, ponieważ działają one „wirtualnie” na sprzęcie operatora (Klient konfiguruje je on-line poprzez dedykowany portal www) i są w pełni skalowalne.

i-Firma to nowy produkt głosowy a zarazem plan taryfowy z Liniami IP oraz Trunkami IP. W ramach tej taryfy można także uruchomić usługę i-Centralka, czyli wirtualną centralkę abonencką.

Linie IP umożliwiają przedsiębiorstwu konfigurację usługi głosowej zgodnie z oczekiwaniami Klienta oraz korzystanie z dowolnej liczby numerów za pośrednictwem telefonów analogowych lub IP.

Trunk IP to łącze do wszelkiego rodzaju centralek abonenckich z definiowaną liczbą równoległych połączeń oraz zakresem numeracji DDI. Każdy z tych dostępów może być konfigurowany on-line w zakresie usług dodatkowych przez dedykowany portal www, co pozwala na elastyczne zarządzanie polityką telekomunikacyjną w firmie.

Usługa i-Centralka pozwala na zgrupowanie wszystkich łączy w firmie w celu stworzenia jednolitej i zarządzanej centralnie sieci firmowej. Dzięki niej Klienci mogą korzystać z usług pracy grupowej, takich jak m.in. plan numeracji skróconej, możliwość rezerwacji połączenia do zajętego numeru czy możliwości zdefiniowania jednego numeru dla wszystkich połączeń wychodzących poza firmę. Istnieje także możliwość tworzenia wewnętrznych grup obsługi poprzedzonych systemem automatycznych zapowiedzi głosowych Rozszerzeniem oferty i-Centralka są usługi pracy zdalnej, takie jak równoległe dzwonienie, zdalne biuro oraz mobilne biuro. Pozwalają one na korzystanie z telefonu znajdującego się na biurku z każdego miejsca w kraju i na świecie przy wykorzystaniu dostępu do internetu.

i-Firma świadczona jest w oparciu o platformę usługową klasy 5. Umożliwia ona świadczenie usług głosowych w technologii IP – przez łącza dostępowe. Usługa ma na celu optymalizację kosztów u samych abonentów, nowe usługi ograniczają rachunki za prąd, koszty kolokacji sprzętu, serwisu i utrzymania. Za tę część infrastruktury telekomunikacyjnej opłaty ponosi Telefonia DIALOG.

Kolejny nowy produkt DIALOGu to i-Konferencja, czyli otwarty mostek telekonferencyjny. Pozwala on na jednoczesne kontaktowanie się od kilku do kilkudziesięciu rozmówców z odległych miejsc. Usługa dostępna jest nie tylko dla abonentów DIALOGu, ale także dla klientów innych operatorów w kraju i na świecie, przy użyciu dedykowanych numerów dostępowych: 801 006 060 – dla połączeń z krajowych sieci stacjonarnych i 71 783 33 33 – dla połączeń z krajowych sieci komórkowych oraz z zagranicy.

Źródło: Dialog

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości