PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Dialog wybrał system taryfikacji on-line dla realizacji usług MVNO

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/dialog-wybral-system-taryfikacji-on-line-dla-realizacji-uslug-mvno-4828.html
QR Code
Dialog wybrał system taryfikacji on-line dla realizacji usług MVNO

Hubert Musiał, 13 sierpnia 2008, 13:22
Tagi: Alcatel-Lucent, Telefonia Dialog

Firma Alcatel-Lucent poinformowała, że Telefonia Dialog, jeden z wiodących alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, wybrała konwergentny system taryfikacji on-line Alcatela-Lucenta do realizacji usług świadczonych w modelu wirtualnego operatora sieci mobilnej (MVNO).

Jak czytamy na BiznesPolska.pl, rozwiązanie 8610 Instant Convergent Charging (ICC) firmy Alcatel-Lucent, oparte na otwartej platformie usługowej OSP (Open Services Platform), umożliwi firmie Dialog rozbudowę oferty usług konwergentnych o mobilne usługi typu pre-paid i post-paid. Alcatel-Lucent zintegruje również platformę z siecią szkieletową operatora komórkowego, na którego infrastrukturze opierają się usługi mobilne firmy Dialog.

Piotr Mazurkiewicz, Prezes Zarządu Telefonii Dialog powiedział:

Dialog zamierza stać się liderem na rynku usług konwergentnych wśród niezależnych operatorów w Polsce. Jako jedna z wiodących marek na polskim rynku telekomunikacyjnym jesteśmy w dobrej pozycji wyjściowej do integracji oferowanych przez nas usług stacjonarnych, internetowych i multimedialnych z usługami mobilnymi i stworzenia konwergentnego pakietu typu quadruple-play. Wybraliśmy ofertę Alcatela-Lucenta, ponieważ jesteśmy przekonani, że ta platforma MVNO zapewni nam wydajność, funkcjonalność i elastyczność niezbędną do stworzenia atrakcyjnych i niezawodnych usług dla naszych klientów. Ważny był również fakt, że Alcatel-Lucent posiada referencje wiodącego integratora systemów telekomunikacyjnych, a są to umiejętności o kluczowym znaczeniu dla tego projektu.


Andrzej Dulka, Prezes Zarządu Alcatel-Lucent Polska powiedział:
Zawarte porozumienie jest strategiczne z punktu widzenia współpracy Alcatela-Lucenta z Dialogiem w dziedzinie tak istotnej dla tego operatora, jak usługi konwergentne. Jesteśmy dumni z faktu, że możemy pomóc w realizacji zasadniczej części strategii firmy Dialog. Nasza platforma MVNO spełnia wymagania i odpowiada dalszym planom firmy Dialog. Umożliwia stworzenie zaawansowanej i elastycznej oferty usług mobilnych, szybkie wprowadzenie jej na rynek, jak również powiązanie jej z innymi usługami w celu spełnienia rosnących potrzeb klientów.

Źródło: BiznesPolska

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości