PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Dla profesjonalistów Biznes.net

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/dla-profesjonalistow-biznes-net-3807.html
QR Code
Dla profesjonalistów Biznes.net

Michał Gruszka, 1 kwietnia 2008, 11:10
Tagi: biznes, blog, Internet

W ramach specjalnej oferty kierowanej do blogerów, tej szczególnie wpływowej grupy internautów, portal Biznes.net oferuje okrągłą kwotę 10.000 zł za umieszczenie w ramach biznes.net archiwum wpisów każdego bloga związanego z szeroko rozumianym biznesem, marketingiem, sprzedażą lub finansami. Autor bloga, który użyje specjalnego formularza służącego do importu swojego bloga do portalu biznes.net w dniu dzisiejszym otrzyma pieniężne wynagrodzenie.

Formularz importu bloga do biznes.net oraz warunki oferty dostępne są pod adresem : http://biznes.net/cake/kontakt/import_bloga

O Biznes.net

Biznes.net to społecznościowy portal dla aktywnych zawodowo profesjonalistów, rozwijany przez spółkę Web2, której inwestorem jest giełdowy fundusz MCI Management. Spółka dostarcza w ramach portalu biznes.net rozwiązania służące do budowania biznesowych społeczności, znanych od ponad 15 lat jako communities of practice. Służą one nawiązywaniu trwałych, profesjonalnych więzi społecznych w celu dzielenia się praktyczną wiedzą, nawiązywania aliansów, czy stymulowania innowacyjnych działań.

Przykładem biznesowej społeczności jest serwis społecznościowy „NewConnect All the People” (http://newconnect.allthepeople.pl/), działający w ramach portalu biznes.net, skupia inwestorów, przedsiębiorców, doradców, animatorów rynku, przedstawicieli giełdy oraz wszystkich zainteresowanych tematyką NewConnect. Celem społeczności NewConnect jest gromadzenie w jednym miejscu osób oraz kontaktów do kluczowych osób związanych z rynkiem oraz zbieranie wiedzy na temat tego rynku. Uczestnikami społeczności zostało już ponad 500 osób, które jak można przypuszczać stanowią najbardziej wpływową grupę osób związaną z NewConnect.

Społecznościowy i sieciowy charakter biznes.net oznacza, że serwis do pewnego stopnia odwzorowuje rzeczywiste relacje między ludźmi biznesu. Dzięki temu każdy użytkownik może - na zasadzie wzajemności - czerpać korzyści z sieci zaufanych kontaktów swoich znajomych. Jak wiadomo wiele spraw można dużo korzystniej załatwić dzięki poleceniu przez znajomego.

reklama

Ostatnie opinie internautów

paczek 1.04.2008 @ 15:48
No na pewno dobra reklama na rozpromowanie swojego serwisu :) jednak mało jest takich osób które zajmują się biznesem, albo mało o takowych słychać ;D
ciekawe kto będzie szczęściarzem ;p

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości