PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Dobre wyniki Samsung Apps

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/dobre-wyniki-samsung-apps-8803.html
QR Code
Dobre wyniki Samsung Apps

Maciej Celmer, 17 marca 2011, 15:39
Tagi: bada, Samsung, Samsung Apps

Od momentu powstania platformy bada dedykowany dla niej sklep Samsung Apps notuje stały, dynamiczny rozwój - liczba aplikacji dostępnych dla polskiego użytkownika w marcu przekroczyła 5000.

Polska przez cały czas znajduje się w pierwszej dziesiątce w Europie pod względem ilości pobrań. Tylko od początku tego roku polscy użytkownicy pobrali ponad milion razy aplikacje znajdujące się w sklepie Samsung Apps.

Polscy programiści, oferujący aplikacje w sklepie Samsung Apps, wielokrotnie udowodnili swoje zdolności i zaangażowanie w rozwój serwisu. Zespół Mooncoder wygrał międzynarodowy konkurs bada Developer’s Challenge na najlepszą aplikację dla systemu bada w 2010 r. Dużą popularnością cieszyła się też polska edycja tego konkursu - bada Cup, a zwycięska gra Space Hell cały czas jest jedną z najchętniej pobieranych aplikacji nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Obecnie do najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji należą:

  • Labirynt (symulator drewnianego labiryntu, przez który trzeba przeprowadzić kulkę, unikając dziur),
  • Bankomaty (ułatwia znalezienie najbliższego bankomatu według miasta lub wskazań GPS),
  • TuneIn_Radio (odtwarzacz internetowych stacji radiowych).

Wśród płatnych aplikacji w Samsung Apps najpopularniejsze są:

  • TypeWhileWalk (wyświetla w tle obraz zarejestrowany przez kamerę telefonu, dzięki temu można skupić się na pisaniu SMS-a lub maila bez ryzyka bezpośredniego kontaktu z najbliższą latarnią lub kioskiem),
  • SensorCheckPro (umożliwia skontrolowanie poprawności pracy czujników telefonu),
  • Dark Glow (temat dla telefonu z ciemnym abstrakcyjnym tłem i ikonami 3D).

Bada to autorski system operacyjny Samsung, który funkcjonuje w smartfonach z rodziny Wave. „bada” po koreańsku oznacza „ocean” i symbolizuje ogrom możliwości, jakie roztacza przed użytkownikiem nowa platforma. Dzięki zwiększonej personalizacji, bardziej zaawansowanym funkcjom i dostępowi do rosnącej liczby aplikacji, zastosowania telefonów Wave są praktycznie nieograniczone, a każdy użytkownik może dostosować urządzenia do własnych potrzeb.

Źródło: Samsung Polska

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 17.03.2011 @ 15:51
Samsung Apps oferuje wiele ciekawych aplikacji. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Najlepiej takie aplikacje czy gry, sprawdzają się podczas podróży, lub przy braku innej rozrywki, albo nudy ;)
Prosta aplikacja potrafi sprawić wiele frajdy i zajęcia na dłuugi czas ;)
A co najlepsze, wiele z nich jest darmowych ;-)
Frasier 17.03.2011 @ 15:52
Ciekawi mnie ta aplikacja Bankomaty, głównie to, jak one są filtrowane. Czy pokazuje wszystkie, czy można je zawężyć do sieci lub banku. Właśnie, wiele banków współpracuje miedzy sobą i pozwala na wybieranie pieniędzy ze swoich sieci bez dodatkowych opłat, zatem takie zawężanie miałoby sens i byłoby bardzo przydatne, gdyby ktoś stale aktualizował i plinował kto z kim ma umowy na współpracę. To mogłoby pomóc też klientom, którzy niekoniecznie muszą być świadomi, ze ich bank współpracuje z bankiem obok którego bankomatu przechodzimy.
M&M 17.03.2011 @ 18:44
@Frasier - z opisu aplikacji http://bit.ly/g92Rdb wynika, że chyba pokazuje wszystkie bankomaty po rozpoznaniu naszej pozycji. Takie podejście też ma swoje plusy. Bywają sytuacje, kiedy jest nam obojętne czy zapłacimy prowizje czy nie, lub nasz bank oferuje darmową wypłatę ze wszystkich bankomatów. Może brak filtrów które proponowałeś zmotywuje klientów do poznania oferty własnego banku i konkretnie u kogo mogą wybierać za darmo :-). Zresztą, gdyby w aplikacji było rozróżnienie - klienci banku x mogą bezpłatnie korzystać bankomatów banków y i z, to przy usunięciu którejś z możłiwości aplikacja zbierałaby złe opinie.
jest dobrze jak jest.
Cami 18.03.2011 @ 20:00
Nie rozumiem tej pogoni za liczbą aplikacji w marketach. Oczywiście, jest to jakiś "chłyt" marketingowy, ale najbardziej liczy się ich jakość... Co mi po aplikacjach do robienia głupich kawałów, czy zamieniających telefon w latarkę... Ostatnio widziałam prawdziwy absurd - aplikację zamieniającą iPhone w policyjną syrenę/światełko... http://www.youtube.com/watch?v=OhoexfIrgHk. Pomijając możliwe przestępcze zastosowania tego czegoś, po co to komu? Ile jest podobnych, tylko zajmujących miejsce na serwerze?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości