PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Dołącz do mBank Mobile przez mLinię

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/dolacz-do-mbank-mobile-przez-mlinie-5030.html
QR Code
Dołącz do mBank Mobile przez mLinię

Piotr Baranowski, 23 października 2008, 17:26
Tagi: mBank mobile, pre-paid

mBank mobile udostępnia zakup startera i przeniesienie numeru do sieci także za pośrednictwem mLinii.

Aby zamówić starter mBank mobile poprzez mLinię wystarczy skontaktować się z operatorem. Opłata za starter zostanie pobrana bezpośrednio z rachunku osobistego Klienta (eKONTO lub izzyKONTO). Starter otrzymuje się przesyłką pocztową w ciągu 10 dni.

Również przenoszenie numeru do sieci mBank mobile jest dostępne przez mLinię. Operator wypełnia stosowny wniosek w imieniu Klienta. Dla sprawnego i szybkiego przeniesienia ważne jest, aby użytkownik w przypadku korzystania z telefonu na kartę był zarejestrowany u swojego dotychczasowego operatora. Przenoszący numer Klient musi także posiadać środki na koncie na opłatę za przeniesienie, którą pobierze od niego dotychczasowy operator. Koszt przeniesienia uzależniony jest od dotychczasowego operatora.

Proces przeniesienia numeru do mBank mobile rozpoczyna się w ciągu 48 h roboczych. mBank przygotowuje niezbędne dokumenty i wysyła je do użytkownika na wskazany adres, bezpłatną przesyłką kurierską. Kurier kontaktuje się z Klientem i umawia wizytę w dogodnym terminie. Następnie następuje podpisanie niezbędnych dokumentów i otrzymuje się kartę SIM, na której będzie aktywowany numer od obecnego operatora. O postępach w przenoszeniu Klient informowany jest za pomocą wiadomości e-mail oraz SMS. Po przejściu do sieci mBank mobile - otrzymuje 10 PLN na start na usługi.

Michał Szelągowski, odpowiedzialny za projekt mBank mobile powiedział:

Telefon to dobry sposób na kontakt w dowolnym momencie z bankiem, w szczególności gdy nie mamy pod ręką dostępu do internetu. Dlatego postanowiliśmy oddać do dyspozycji Klientów możliwość zamówienia startera oraz złożenia wniosku o przeniesienie numeru do mBank mobile podczas kontaktu z operatorem mLinii. Nadal jednak można zamawiać oraz przenosić numer w prosty i wygodny sposób, składając dyspozycję poprzez serwis http://www.mobile.pl.

Osoby, które posiadają aktywny numer w sieci mBank mobile mogą kontaktować się z mBankiem pod numerem 3000 i wybrać w menu 1. Koszt za całe połączenie wynosi 1 PLN. Użytkownicy telefonów innej sieci mogą skontaktować się z operatorem pod numerem 783 399 000 (koszt połączenia uzależniony jest od stawki operatora danej sieci).

reklama

Ostatnie opinie internautów

Greg 8.10.2009 @ 13:56
Czy nalezy miec konto w mBanku,by moc kupic starter i korzystac z netu w tej sieci,i w jaki sposob doladowywac pozniej konto?
mbank 9.11.2009 @ 18:06
Greg, nie ! ale konto w mBanku to dodatkowe profity w postaci darmowych minut. Mimo to i tak korzystna jest oferta mBanku, na którą zdecydowałem się przechodząc z sieci Orange.
Chcesz przenieść numer do sieci mbank mobile ?
napisz do mnie na marekgda[at]pino.pl a pomogę Ci ;)
Jeśli nie masz numeru osoby polecającej w tej sieci, a chcesz 50min to proszę: 500 615 178

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 10 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości