PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > DrayTek coraz mocniejszy w Polsce

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/draytek-coraz-mocniejszy-w-polsce-3140.html
QR Code
DrayTek coraz mocniejszy w Polsce

Michał Gruszka, 22 stycznia 2008, 11:38
Tagi: ciekawostka, DrayTek

Rok 2007 w Polsce dla DrayTek'a – producenta sprzętu sieciowego i innowatora technologii bezprzewodowej oraz VoIP – zakończył się bardzo dobrymi wynikami sprzedaży oraz umocnieniem pozycji na rynku.

Silniejsza obecność DrayTek na polskim rynku rozwiązań sieciowych zaczęła się w lutym 2007 r., kiedy to producent wybrał swojego wyłącznego i autoryzowanego dystrybutora – firmę Brinet Sp. z o.o. Okazało się to bardzo trafnym posunięciem, bo sprzedaż liczona rok do roku wzrosła o 58 proc. Brinet zbudował również bardzo silną sieć resellerską DrayTek'a, która została stworzona w oparciu o uruchomiony w kwietniu 2007 r. program partnerski DrayTek Vigor Action. Ważnym wyróżnikiem sieci resellerskiej DrayTek jest to, że jest tworzona nie tylko przez dostawców sprzętu dla użytkowników indywidualnych, ale przede wszystkim przez firmy zajmujące się kompleksowymi wdrożeniami rozwiązań sieciowych w różnych podmiotach.

Tomasz Kowalski z firmy Inter-Comp.Pl powiedział:

Przystąpiliśmy do programu DrayTek Vigor Action, ponieważ sprzęt tego producenta ma bardzo dobrą opinię w Polsce i na świecie, którą potwierdziły dodatkowo nasze wewnętrzne testy. Wiemy, że urządzenia DrayTek są niezawodne, bardzo dobrej jakości i skupiają w sobie wiele przydatnych funkcjonalności, jak VoIP, VPN, WLAN czy ISDN. Tego wszystkiego wymagają nasi klienci. Cenimy nie tylko produkty DrayTek, ale też bardzo dobrze układającą się współpracę z jego wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem, firmą Brinet.


Tegoroczne plany firmy Brinet zakładają podwojenie sprzedaży urządzeń DrayTek w Polsce. Prym będą wiodły rozbudowane sieciowe kombajny, zapory sieciowe typu UTM, ale przede wszystkim seria routerów DrayTek oparta na drafcie 802.11n.


Bogdan Płachtij, Prezes Zarządu Brinet Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora DrayTek w Polsce powiedział:
Poczynione plany sprzedażowe są absolutnie realne, gdyż posiadamy obecnie prężnie działającą sieć partnerów, a prócz tego motorem napędowym będą też nowości z oferty DrayTek. Coraz więcej sprzętu DrayTek zamawiają przez naszych partnerów firmy sektora małej i średniej przedsiębiorczości. Dla nich to trafny i atrakcyjny wybór – za umiarkowaną cenę mają bardzo dobrej jakości, niezawodne urządzenia sieciowe, łączące w sobie wiele potrzebnych funkcjonalności, jak VoIP, VPN, WLAN czy ISDN.

DrayTek Corporation (www.draytek.pl) to wiodący na świecie producent urządzeń sieciowych, które są adresowane do wymagających użytkowników prywatnych, a także do małego i średniego biznesu. Od początku swojej działalności w 1997 roku, DrayTek rozwija technologie zdalnego dostępu VPN i ISDN oraz rozwiązania obsługujące szerokopasmowy dostęp do Internetu. Produkty DrayTek wyróżniają się również zaawansowanymi rozwiązaniami z zakresu VoIP, komunikacji bezprzewodowej oraz bezpieczeństwa sieci (zapory sieciowe, filtry stron WWW, zapory UTM).

W Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów firmy DrayTek jest Brinet Sp. z o.o. (www.brinet.pl). Spółka ta współpracuje również z firmą Funkwerk Enterprise Communication GmbH, dystrybuując na rynku polskim marki: Elmeg, Bintec, Artem.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości