PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Dużo nowości od RIM na MWC 2011 w Barcelonie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/duzo-nowosci-od-rim-na-mwc-2011-w-barcelonie-8532.html
QR Code
Dużo nowości od RIM na MWC 2011 w Barcelonie

Firma Research In Motion producent popularnych smartfonów BalckBerry i tabletu Playbook podzieliła się kilkoma ciekawymi informacjami na tegorocznym Mobile World Congress w Barcelonie.

Gry Need for Speed Undercover i Tetris firmy Electronic Arts na tabletach BlackBerry Playbook.

RIM i EA będą prezentowały Need for Speed Undercover i Tetris na tablecie BlackBerry PlayBook podczas targów Mobile World Congress, aby zademonstrować wysokiej rozdzielczości możliwości 3D urządzenia. Gry będą preinstalowane na tych urządzeniach.

BlackBerry Partners Fund II

Research In Motion oraz BlackBerry Partners Fund ogłosiły dziś powstanie BlackBerry Partners Fund II, niezależnego funduszu o wartości 150 milionów dolarów. Fundusz rozpocznie działalność w czerwcu 2011 roku i będzie działał w szerszym środowisku międzynarodowym.

Jim Balsillie, co-CEO RIM powiedział:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jaki wpływ na środowisko twórców technologii mobilnych miał pierwszy fundusz i mamy nadzieję, że BlackBerry Partners Fund II w jeszcze większym stopniu będzie wspierał innowacyjność rozwiązań mobilnych na rynkach międzynarodowych.


BlackBerry App World dostępne na ponad 100 rynkach

Sklep z aplikacjami BlackBerry App World jest dostępny na 27 nowych rynkach na całym świecie. Oznacza to, że użytkownicy smartfonów BlackBerry ze 101 rynków mogą przeglądać, pobierać i korzystać z ponad 20 000 aplikacji sprzedawanych w BlackBerry App World. Sklep z aplikacjami BlackBerry notuje ponad 2 miliony pobrań każdego dnia.

Aplikacja BlackBerry Travel

Research In Motion przedstawił również nową aplikację BlackBerry Travel, która umożliwi użytkownikom planowanie i zarządzanie podróżami w sposób zintegrowany.


Jim Tobin, Senior Vice President, Software and Services, RIM powiedział:
Aplikacja BlackBerry Travel jest niezbędnym towarzyszem podróży. Umożliwia otrzymywanie powiadomień w trybie push oraz prostą integrację planów podróży czy szczegółów zaplanowanych lotów z kalendarzem BlackBerry


Wśród narzędzi proponowanych przez nową aplikację są także między innymi: możliwość rezerwowania hoteli, przelicznik walutowy, prognoza pogody, wypożyczanie samochodów.

Wersję testową bezpłatnej aplikacji można pobrać z [url 0=""www.blackberry.com/appworld]Test Center[/url] dostępnego w BlackBerry App World.

BlackBerry 4G PlayBook

Firma ogłosiła dziś plany wprowadzenia na rynek dwóch dodatkowych modeli tabletów BlackBerry 4G PlayBook. Modele pojawią się na rynku w drugiej połowie 2011 roku i będą wspierać standard LTE oraz HSPA.


Mike Lazaridis, założyciel oraz co-CEO, Research In Motion powiedział:
ablet BlackBerry PlayBook już teraz jest ceniony z powodu wyjątkowej jakości, bogactwa rozwiązań oraz otwartego systemu. Tablet BlackBerry PlayBook wspierający technologię 4G oznacza nowe mozliwości dla operatorów i deweloperów aplikacji oraz niezrównane doświadczenie dla użytkowników

Telefonica oraz RIM wprowadzą możliwość doliczania zakupów w BlackBerry App World do rachunku telefonicznego

Trwają prace nad integracją BlackBerry App World z rachunkami telefonicznymi. Planowana usługa umożliwi klientom sieci Telefonica na całym świecie dołączanie opłat za zakupy w BlackBerry App World bezpośrednio do ich miesięcznych rachunków telefonicznych.

Źródło: RIM

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 0 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości