PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Dwa miliony aktywacji w ofertach biznesowych Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/dwa-miliony-aktywacji-w-ofertach-biznesowych-orange-3854.html
QR Code
Dwa miliony aktywacji w ofertach biznesowych Orange

Michał Gruszka, 3 kwietnia 2008, 13:34
Tagi: biznes, Orange

PTK Centertel, opertator sieci Orange jest pierwszym polskim operatorem komórkowym, któremu udało się osiągnąć liczbę dwóch milionów kart SIM sprzedanych w ofertach dla klientów biznesowych.

Klientem, który kupił dwu milionową kartę jest firma Nexbau z Karpicka koło Wolsztyna (województwo wielkopolskie), korzystająca ogółem z 45 aktywacji w ofercie Orange dla Firm. Dwumilionowemu użytkownikowi operator nieodpłatnie zaoferował bezterminowe Nielimitowane Rozmowy w Orange.

Orange jest liderem usług komórkowych dla firm, a jego udział w tym rynku wynosi około 37,8 proc. - Tak dobry wynik jest dla nas dowodem na to, że klienci doceniają zalety Orange. Będziemy nadal uatrakcyjniać naszą ofertę i wzbogacić ją o nowe rozwiązania dla dużych i średnich przedsiębiorstw, a także międzynarodowych grup biznesowych. Ważnym kierunkiem działań będzie dalsze zwiększenie zasięgu i szybkości usług internetowych oraz wprowadzenie atrakcyjnego roamingu połączeń głosowych i transmisji danych - powiedziała Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes PTK Centertel.

Oferta Orange dla Firm jest skierowana do wszystkich segmentów przedsiębiorstw. Jej przewagą konkurencyjną jest najlepsze dopasowanie do potrzeb klientów, którzy tylko w Orange mogą wybierać pomiędzy pakietami minut i pakietami kwotowymi a dodatkowo otrzymują Nieograniczony Kapitał Sekund, który pozwala spożytkować niewykorzystane połączenia w dowolnym czasie.

Orange jest także jedynym operatorem oferującym klientom biznesowym mobilny i stacjonarny dostęp do internetu. Dzięki temu klienci mogą korzystać z rozwiązań VoIP w telefonii komórkowej, np. z usługi Unifon. Posiada także najatrakcyjniejszą na rynku ofertę biznesowego dostępu do poczty e-mail działającą w opaciu o rozwiązania BlackBerry oraz E-mail Box.

Więcej informacji na temat usług Orange dla Firm można znaleźć na stronie internetowej http://www.orange.pl/. Informacje o firmie NEXBAU dostępne są na stronie http://www.nexbau.pl/

reklama

Ostatnie opinie internautów

Zzz 3.04.2008 @ 16:44
Dziwne, bo oferta biznesowa Orange jest beznadziejna w porównaniu do Ery lub Plusa...
ignacy 3.04.2008 @ 22:11
tez sie dziwie wg mnie najlepsza oferta jest oferta ery, daje najwiecej mozliwosci i gadanek, do tego bardzo duzy wybor telefonow, znam kilka osob ktore maja ere biznes i naprawde chwala sobie

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 8 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości