PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > E-pay w sieciach Relay i Inmedio

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/e-pay-w-sieciach-relay-i-inmedio-2782.html
QR Code
E-pay w sieciach Relay i Inmedio

Michał Gruszka, 10 grudnia 2007, 14:39
Tagi: e-Pay, Euronet

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-pay, podpisał umowę z HDS Polska na instalację terminali POS umożliwiających doładowanie kont telefonów komórkowych w salonach prasowych sieci Relay i Inmedio w całej Polsce.

Dzięki podpisanej umowie już w najbliższym czasie klienci 450 salonów prasowych sieci Relay i Inmedio na terenie całej Polski będą mogli skorzystać z usługi e-pay, czyli szybko i łatwo zasilić konta telefonów na karty oraz usługi Telegrosik. Wszystkie punkty sprzedające doładowania e-pay będą oznaczone specjalnymi naklejkami zawierającymi logo e-pay i logo wszystkich operatorów telefonii komórkowej działających na polskim rynku.

Euronet jako pierwszy w Polsce wprowadził w 2004 r. na rynek usługę e-pay, która umożliwia doładowanie kont telefonów GSM w systemie pre-paid przez sieć terminali POS. Doładowanie to jest możliwe zarówno w czasie rzeczywistym (top-up) - uzupełnienie czasu rozmów natychmiast po dokonaniu zapłaty przez właściciela telefonu, oraz doładowanie z opóźnieniem - zakup kodu (podobnie jak w przypadku kart zdrapek), umożliwiającego doładowanie konta GSM w dowolnym czasie. Proces aktywacji następuje natychmiast, co oznacza, że po kilku sekundach można już rozmawiać przez telefon.

Piotr Adamek, Dyrektor Działu Nowych Produktów w firmie Euronet. powiedział:

W Polsce ponad połowa właścicieli telefonów komórkowych korzysta z telefonów w systemie pre-paid i liczba ta stale rośnie. Tacy klienci szczególnie cenią sobie możliwość kontrolowania kosztów przy jednoczesnej możliwości łatwego i szybkiego uzupełnienia stanu konta. Jako lider na rynku elektronicznych doładowań stale dbamy o to, by systematycznie rozszerzać naszą sieć dystrybucji. Sieci salonów Relay i Inmedio charakteryzuje szybki rozwój, dlatego zdecydowaliśmy się w tej kwestii na współpracę z HDS Polska.

Dzięki umowom zawartym ze wszystkimi operatorami telefonii komórkowej działającymi na polskim rynku Euronet jest wiodącym dystrybutorem doładowań elektronicznych w Polsce. Obecnie Euronet dysponuje ponad 12 000 elektronicznych terminali w ponad 8 500 lokalizacjach. Poza HDS firma współpracuje również m.in. z koncernem Lukoil, siecią stacji benzynowych Statoil oraz sieciami hipermarketów Tesco i Real. Euronet przetwarza 2,6 mln transakcji doładowań elektronicznych każdego miesiąca osiągając tym samym 18% udział w rynku.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości