PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > epay promuje kody Telepin

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/epay-promuje-kody-telepin-6456.html
QR Code
epay promuje kody Telepin

Piotr Baranowski, 16 września 2009, 11:41
Tagi: Euronet, pre-paid, Telepin

Firma epay, należąca do Euronet Worldwide, Inc., organizuje promocję kodów Telepin, umożliwiających wykonywanie tanich połączeń w ramach usług telefonii przedpłaconej.

Klienci, którzy zakupią kody Telepin o nominałach 50 zł lub 25 zł poprzez terminal epay, otrzymają odpowiednio 6 zł lub 3 zł na dodatkowe rozmowy. Promocja przebiega pod hasłem "Ekstra doładowanie na długie rozmawianie" i trwać będzie do 31 października br.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić kod doładowujący Telepin w jednym z punktów sprzedaży oznaczonych logotypem epay. Promocja obejmuje doładowania Telepin o nominale 50 zł, których wartość powiększona zostanie do 56 zł, oraz kody o nominale 25 zł, które umożliwią klientom prowadzenie rozmów za 28 zł.

Telepin to operator przedpłaconych usług telefonii, obecny na polskim rynku od 9 lat. Telepin poprzez własną platformę pre-paid, umożliwia swoim klientom wykonywanie tanich połączeń telefonicznych z abonentami na całym świecie. Kody Telepin dostępne są poprzez terminale epay i umożliwią klientom korzystanie zarówno z usług telefonii stacjonarnej, jak i komórkowej, w tym realizację tanich połączeń międzynarodowych, międzymiastowych
i do sieci komórkowych.

Piotr Adamek, Prezes epay Polska (Bankomat 24/Euronet) powiedział:

Kody Telepin to jeden z produktów, który od lat cieszy się dużą popularnością wśród klientów korzystających z terminali epay. Od początku naszej współpracy postawiliśmy na rozwój sieci punktów sprzedaży, dostępność kodów Telepin o zróżnicowanych nominałach, a także swobodę ich zakupu przy okazji codziennych czynności takich jak wizyta na stacji benzynowej, w sklepach typu convenience czy supermarketach. Jesienna akcja promocyjna dodatkowo zwiększy konkurencyjność oferty kodów Telepin dostępnych w punktach sprzedaży epay, a tym samym umożliwi klientom prowadzenie dłuższych rozmów.


Z usług telefonii przedpłaconej chętnie korzystają zarówno Polacy, którzy wykonują znaczną ilość połączeń międzynarodowych i międzymiastowych, jak i obcokrajowcy przebywający w Polsce. Ważną rolę przy wyborze marki usług przedpłaconych odgrywa także konkurencyjność cen połączeń do sieci komórkowych.


Krzysztof Ciupa, Ogólnopolski Kierownik Sprzedaży Telepin powiedział:
Współpraca z epay zapewni naszym klientom swobodny dostęp do kart Telepin, które umożliwiają swoim użytkownikom wykonywanie tanich połączeń krajowych i międzynarodowych do najbardziej popularnych destynacji, m.in. do USA, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Kanady i Francji. Dodatkowo wygodna forma zakupu kodów Telepin i jego dostępność zwiększają atrakcyjność naszej oferty.

Karty Telepin dystrybuowane są obecnie w postaci kart-zdrapek oraz wydruków z terminali elektronicznych. Aby skorzystać z usług Telepin, należy zadzwonić pod numer dostępowy, wprowadzić kod Telepin, a następnie wybrać numer, pod który chce się zadzwonić.

Zaletą usług telefonii przedpłaconej jest brak abonamentu oraz możliwość realizacji tanich połączeń do wybranych miejsc na całym świecie.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 14 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości