PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Era: połączenia do trzech wybranych numerów za 0 groszy

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/era-polaczenia-do-trzech-wybranych-numerow-za-0-groszy-7074.html
QR Code
Era: połączenia do trzech wybranych numerów za 0 groszy

Mariusz Burski, 9 lutego 2010, 16:32
Tagi: darmowy numer, Era, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), promocja, Tak Tak

Od 11 lutego do 11 marca 2010 roku, klienci oferty Tak Tak w usłudze Numerki Za Grosze, będą zwolnieni z pobierania opłat za połączenia do wybranych trzech numerów w sieci Era lub telefonii stacjonarnej.

Usługę można aktywować poprzez:

    - za pomocą krótkiego kodu: *129*1*nr_telefonu#
    - przez telefoniczny E-BOK *100#
    - dzwoniąc na numer 9797
    - przez serwis www.itaktak.pl

Opłata miesięczna za każdy numer wynosi 4zł. Użytkownikom mającym obecnie aktywną promocję "Numerki za grosze", nowa stawka zostanie włączona automatycznie.


Źródło: Era

reklama

Ostatnie opinie internautów

@mona 9.02.2010 @ 17:12
Dużo tych darmowych rozmów w Erze ;) Darmowy Numer w Heyah, teraz darmowe numerki za grosze w Hot, Happy i Nowym Tak Taku. Genialnie :)
Hugos 9.02.2010 @ 17:53
Jeszcze zapomniałeś o Duoz starter gdzie to były i są nie limitowane właściwie rozmowy między danymi numerami. Jedyne co trzeba robić to oczywiste - utrzymać numery więc faktycznie Era nieźle rozwinęła tą ofertę darmowych lub prawie darmowych rozmów wewnątrz sieciowych.
domino 10.02.2010 @ 11:30
Super wiadomość, to oznacza, że numerki za groszę będą dostępne również w Tak-Tak HOT? Szczególnie podoba mi się ta informacja, że po zakończeniu promocji cena minuty połączenia w ramach Numerków za grosze będzie wynosiła 3 grosze, a z tego co pamiętam dotychczas w godzinach szczytu cena była równa 9 groszy.
nick 10.02.2010 @ 18:11
Oferta jest super bo rozmawiać można właściwie po minimalnych kosztach więc super sprawa.
@mona 11.02.2010 @ 18:41
Dobrze, że wprowadzili numerki do HOT- w końcu można rozmawiać za grosze z wybranymi w sieci, do tego po podwójnych można mieć najniższe stawki na rozmowy ze wszystkimi sieciami.
elga 12.02.2010 @ 14:47
Oferta faktycznie ciekawa, podobna do play i zdecydowanie mniejsze koszty, wiec wielki plus. Szkoda ze tylko przez miesiąc, ale dobre i to. A wiecie cos może o promocjach na abonament? Bo w tym temacie operatorzy się ostatnio niesamowicie prześcigają, a ja wlasnie stoje przed wyborem. Chciałabym zostac w erze, chociaz przyznam szczerze, ze zaczyna mnie kusić ta nowa promocja Orange - podwajaja ilość minut o 100 % bez względu na wysokość abonamentu, wiec idealnie zbiłoby to moje rachunki. Ale tej sieci za dobrze nie znam i mimo dobrej oferty mam obawy.
SevenCats 15.02.2010 @ 09:55
Fajna sprawa, szczególnie, że obejmuje też Hot :) podoba mi się :)
@mona 16.02.2010 @ 14:58
Elga, oferta raczej niepodobna do Play. W TT wykupujesz usługę, przez miesiąc bez dodatkowych opłat, potem po 3gr/min. W Play, żeby korzystać ze stanu darmowego, musisz doładować za min. 30zł. W TT usługę możesz wykupić.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16