PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Era pracuje nad nową ofertą ze swoimi konsultantami

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/era-pracuje-nad-nowa-oferta-ze-swoimi-konsultantami-5217.html
QR Code
Era pracuje nad nową ofertą ze swoimi konsultantami

Piotr Baranowski, 12 grudnia 2008, 12:48
Tagi: Era, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC)

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era, zaprosiła swoich konsultantów do stworzenia nowej oferty, która ma zdobyć uznanie wśród potencjalnych klientów.

Era rozesłała do swoich konsultantów prośbę o pomoc w konstruowaniu nowej oferty noworocznej. Operator dobrze wie, że to oni najlepiej znają zapotrzebowania klientów, ponieważ mają z nimi styczność codziennie.

Najprawdopodobniej w nowej promocji znajdziemy promocyjne ceny multimedialnych telefonów komórkowych. Nie zabraknie też dodatkowych minut do wykorzystania dzwoniąc na wszystkie sieci komórkowe w Polsce oraz wprowadzenie darmowych numerów.

Źródło: Telix

reklama

Ostatnie opinie internautów

herbacia 12.12.2008 @ 15:46
Każda promocja i dobra cenowo oferta dla klientów cieszy. Myślę, że pytanie konsultantów nie oznacza w tym przypadku desperacji Ery, która nie może znaleźć nowych pomysłów na większą penetrację rynku, tylko jest jednym ze źródeł wiadomości.
kaczmaj 12.12.2008 @ 16:16
dobry pomysł, jak zwykle z realizacją wyjdzie gorzej. co do oferty, to podejrzewam, że i tak będzie narzucona przez t-mobile, a to, że 'konsultanci pomogą', ma byc tylko takim chwytem. poźniej i tak to oni będą się tłumaczyć za politykę firmy. chociaż nadzieja umiera ostatnia - oby wyszło na dobre.
annubis17 12.12.2008 @ 18:20
Play i tak rządzi jak na razie, chyba że Era obniży ceny telefonów to będzie ok
herbacia 12.12.2008 @ 18:33
kaczmaj, coś jest w tym, co piszesz. Może to być taka "przynęta" dla klientów. Na zasadzie "pytamy się konsultantów, bo chcemy wiedzieć, co Wy klienci chcecie tak naprawdę". A strategia i pomysły są już dawno ustalone. Kto wie...
albert 13.12.2008 @ 21:26
annubis ja niechciałbym takich telefonów "widmo" w Erze jak są w ofercie Playa, teraz zrobili prezent dla prepaidów ale nie dodali do oferty nowych telefonów i klienci mają do wyboru tylko te z niższej półki bo reszty nie ma
electro_spiro 13.12.2008 @ 22:17
@albert: masz 30 dni żey skrzystać z telefonu na deser. dodatkowo obecne cenniki obowiązują do końca roku. może coś nowego się pojawi. ale jak już jest wyżej napisane: nadzieja umiera osatnia ;)
miNox 15.12.2008 @ 10:46
W Erze jest dobrze, jak jest się nowym klientem. Gorzej natomiast jeśli jesteśmy tzw stałym klientem, jesteśmy traktowani tak samo jak każdy inny człowiek który wejdzie do salonu i pragnie podpisać umowę baaa nawet lepiej. Mój przypadek był następujący, posiadam tel. w sieci ERA od 4 lat idę do salonu aby dowiedzieć się jaką przygotowali dla mnie ofertę i dowiaduje się, że dostane wręcz mniej niż miałem do tej pory za tą samą cenę, śmieszne!. Do tej pory posiadałem 140 na pół tj 70 do wszystkich i 70 do era/stacjonarne za 60 zł, a miły Pan powiedział, że może mi zaproponować 80 min do wszystkich sieci również za 60 zł i wmawiał mi, że tak będzie najlepiej bo automat tak obliczył a co do telefonów już nie wspomnę tragedia, k510i jakaś stara Motorola. Na drugi dzień poszedłem do drugiego salonu jako niby nowy klient i zaproponowano mi: 200 min za 60 zł do wszystkich i SE K810i za 1 zł ŚMIECH jeszcze raz ŚMIECH. Może właśnie dlatego, pytają konsultantów... Pozdrawiam Wszystkich!
podszyszkownik 26.12.2008 @ 18:47
Moim zdaniem- i tak, wraz z wejściem logo Tmobile- nastąpią zmiany. I pojawią się nowe oferty. Ostatnie zmiany dotyczyły głównie segmentu prepaid, ale mam nadzieję, że i tam wejdą nowe promocje.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 8 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16