PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Era: Święta pełne rozrywki

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/era-swieta-pelne-rozrywki-5170.html
QR Code
Era: Święta pełne rozrywki

Piotr Baranowski, 5 grudnia 2008, 14:54
Tagi: Era, Heyah, MMS, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), promocja, rozrywka

Polska Telefonia Cyfrowa przygotowała dla swoich klientów propozycje, które mają ułatwić i uatrakcyjnić składanie świątecznych życzeń.

Klienci Ery mogą wybrać tapety na komórkę, Kartki MMS czy niestandardowe SMS-y. Wśród kartek MMS klienci znajdą zarówno tradycyjne motywy świąteczne, niestandardowe kreacje. Życzenia mogą przybrać najróżniejszą formę - wystarczy skorzystać z nietypowych animowanych filmów z kolędami.

Również w usłudze "Granie na Czekanie" znalazły się znane świąteczne utwory, m.in.: "Last Christmas", "Jingle Bells" i wiele innych. Wystarczy ustawić w telefonie wybrany świąteczny motyw, a wszyscy dzwoniący usłyszą go zamiast standardowego sygnału połączenia.

Na Święta Era przygotowała także kolędy oraz świąteczną piosenkę zespołu Feel "Hymn Pocztówki do Świętego Mikołaja" do pobrania jako dzwonek MP3 na telefon.

Wszystkie gadżety świąteczne są dostępne dla klientów sieci Era i Heyah pod adresem http://www.era.pl/pl/indywidualni/rozrywka/rozne/zima lub w telefonach na http://wap.era.pl/pl/xmas.

Aby otrzymać link do strony mobilnej wystarczy wysłać SMS-a o treści XMAS na darmowy numer 8008.

reklama

Ostatnie opinie internautów

krzychu.pl 5.12.2008 @ 15:51
Co roku praktycznie to samo, no ale w sumie co innowacyjnego można w tym temacie zaoferować...

A i tak będzie, że 'święta, święta i po świętach' za to po nich rachunek większy lub stan konta mniejszy ;)
sebek 5.12.2008 @ 17:23
Jednak swieta to swieta raz w roku mozna troche wydac. Ja sam zamierzam powysylac mmsy wlasnie z kartkami:) co do strony. Zawsze cos nowego jest dodane, jak nie muzyczki to fotki, grunt zeby tradycje zachowac, bo cos odczuwam ze z roku na rok jest z nia gorzej:(
andrea 5.12.2008 @ 18:05
Oj gorzej, gorzej szczególnie z tradycją. Wszyscy posiadacze telefonów komórkowych rwią się do wysyłania SMS-a lub MMS-a i to by było na tyle. Potem siedzą w swoich domach przed telewizorem z FullHD i tymi podobnymi bajerami, oglądając któryś raz z kolei Kevina. Dawniej to się szło z rodzicami do rodziny, znajomych, zjadło się i wypiło co nieco, porozmawiało o tym i o tamtym i się było szczęśliwym. Szczęśliwym przez te kilka dni bo potem wracała szara rzeczywistość, a jaka była to pamiętają tylko najstarsi ludzie.
KORAL 5.12.2008 @ 20:28
Zabawne i smutne zarazem jest to,że tak naprawdę- to ludzie zapomnieli jak mogą cudownie spędzić święta!Mieszkam w małej miejscowości ,ale od czego są przyjaciele!Nagłe umawianie się ,gdzieś w rzadko odwiedzanym miejscu na codzień,wspólne złożenie życzeń,wypicie lampki szampana-np.kieliszeczek dobrej nalewki -gdzieś w otoczeniu drzew a do tego jeszcze nasz cudowny krajobraz/na nasze Beskidy niema mocnych!/nawet wspólne pośpiewanie ,tak poprostu ,na luzie -bez problemów życiowych,kłopotów z pracy,zmartwień codziennych-to tylko kilka godzin,chwil - a jak miło na sercu po powrocie do domu.Mozna wspomnieć tych których już niestety niema wśród nas ,którzy są gdzieś za granicą lub "po drugiej stronie życia " -chwile -kiedy razem było nam wesoło, beztrosko - ale to nic ,teraz i tutaj ,my jesteśmy i są święta -a to przecież cudowne i jedyne -szkoda ,że tylko raz w roku !Wszystkiego najlepszego dla LUDZI - z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
Sundance_kid 6.12.2008 @ 10:28
I znowu dostanę dwadzieścia takich samych smsów z życzeniami świątecznymi. Nawet już na taką rzecz jak napisanie indywidualnych życzeń nas nie stać.
reinigen 6.12.2008 @ 13:20
Wydaje mi się, KORAL, że chyba ciut zbyt pesymistycznie i zdecydowanie zbyt patetycznie na to patrzysz. Dlaczego niby kartki MMS albo świąteczna melodyjka oznaczają, że nie umiemy właściwie przeżywać Świąt? Według mnie to raczej miłe, że Boże Narodzenie w grudniu króluje, nawet w telefonach. Jasne, że bez porównania sympatyczniej jest dostać odręcznie napisaną albo wręcz samodzielnie wykonaną kartkę, ale jeśli ktoś nie ma czasu na taką dłubaninę, to wolę dostać świątecznego SMSa niż... zupełnie nic. I na pewno "Granie na czekanie" nie przeszkodzi mi w bliskości z rodziną i przyjaciółmi ani w radości z obdarowywania ukochanych osób. Nawet, jeśli w Twoje Beskidy pojechać nie mogę...
MariOO 7.12.2008 @ 20:04
To źle że coraz mniej osób woli spędzać święta w gronie.. wolą natomiast wysyłać jakieś e-kartki i SMS'y
W święta powinni wyłączyć sieci komórkowe i internet na te pare godzin przynajmniej.. ;)
czarna2318 8.12.2008 @ 15:34
Tak naprawdę te atrakcje to żadna rewelacja,bo co roku Era oferuje to samo.A ja i tak jestem zdania,że żaden sms czy najbardziej świąteczna tapeta w ofercie Ery nie zastąpi życzeń składanych osobiście czy napisanych własnoręcznie na pocztówce.Te atrakcje mają na celu wyciągnąć pieniądze od klientów.A ludzie chętnie z tego korzystają,bo nie muszą się wysilać nad życzeniami.Wystarczy jeden przycisk i gotowe.
julka88 8.12.2008 @ 23:39
Coraz częściej przypominam sobie słynną sentencję padającą w "Hamlecie" - "źle się dzieje w państwie duńskim"... Tyle, że przenoszę to na polskie realia. Wielu moich znajomych, bliskich coraz częściej narzeka, że nastąpiła taka komercjalizacja tradycji, świąt, że ta cała otoczka, ten przerost formy, powoduje, że ludzie coraz częściej zatracają to, co najważniejsze. I to prawda! Ale nie zgadzam się, że to przez firmy, sklepy, operatorów komórkowych. Oni przecież robią to, czego oczekuje przeciętny Polak. A przeciętny Polak właśnie chce iść na "łatwiznę" - wysłać gotowe mms'y z życzeniami, zamiast wypisywać kartki, czy ustawić sobie w "graniu na czekanie" jakąś pastorałkę, zamiast śpiewać kolędy z bliskimi. Mam jednak nadzieję, że jeszcze trochę i my, jako naród, otrząśniemy się z tej komercjalizacji tradycji i wrócimy do "starych, dobrych, polskich zwyczajów".

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16