PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Era: taniej w sieci na warunkach promocyjnych

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/era-taniej-w-sieci-na-warunkach-promocyjnych-6935.html
QR Code
Era: taniej w sieci na warunkach promocyjnych

Mariusz Burski, 14 stycznia 2010, 13:22 (ostatnio zmodyfikowano w niedziela, 17 stycznia 2010 o 15:16)
Tagi: Era, Era Komfort, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), promocja

Siec komórkowa Era wprowadziła promocje na pakiet minut wewnątrz swojej sieci dla taryfy Era Nowy Komfort.

W ramach promocji "Taniej w sieci na warunkach promocyjnych", klienci taryfy Era Nowy Komfort, mogą aktywować za 1 zł pakiet 100 minut do sieci Era i na telefony stacjonarne. Pakiet jest wymienny na 400 SMSów do sieci Era. Po dwóch pełnych cyklach rozliczeniowych, opłata za pakiet wzrasta do 20 zł.

Regulamin oferty znajduje się tutaj.


Źródło: Era

reklama

Ostatnie opinie internautów

Bati 14.01.2010 @ 17:31
Oferta dobra ja wewnątrz sieci do tego oferują widzę 2mc za 1zł więc można brać na próbę. Dobrze że są takie oferty bo niektórzy już nie mają dodatkowych minut po sieci a one przydatne są:)
hmmm 15.01.2010 @ 11:43
na stronie Ery nic nie widzę na ten temat... jakis regulamin?? jak to włączyć?
takie rzeczy tylko w erze 16.01.2010 @ 06:48
Era zawsze byla firma droga. Obecnie gdy play i niektorzy obecni na rynku operatorzy wirtualni wychodza z glowy by zdobyc klientele Era nic z sobie z tego nie robi i ddalej proponuje horrendalnie wysokie stawki. Wszak w playu 1min na play istacjonarne kosztuje tylko 5zl od x czasu!!!Bez zadnych oplat aktywacyjnych. Czyzby era czula sie niezagrozona na rynku bo w odroznieniu od playa i operatorow wirtualnych ma gesta siec stacji i nadajnikow i kupe forsy jaka udalo jej sie pozyskac w czasach prosperity???Sugeruje to ze w najblizszym czasie nie mamy co liczyc na obnizki taryf...
Mar 16.01.2010 @ 17:22
1min / 5zł w Play? No to niezle :P Jak juz chcesz cos wypisywac proponuje najpierw patrzec co wypisujesz :P A swoją drogą - skąd ten news, skoro nigdzie indziej, nawet na stronie Ery o tym nie ma mowy?? Czy mozna bedzie tą usługe włączyc telko na 2 miesiące (o ile to prawda w ogóle?)
jb 16.01.2010 @ 22:30
W playfresh jest 100 min do play/stacjonarne za 5 pln (pakiet ważny 1 miesiąc).
@Mariusz Burski 17.01.2010 @ 12:02
@Mar:
Można włączyć na dwa okresy rozliczeniowe, a może inaczej, po dwóch okresach rozliczeniowych należy wyłączyć. Zadzwoń do BOK Ery a dowiesz sie więcej ;-)
@mona 26.01.2010 @ 15:12
Oferta fajna, bo przez 2 miesiące Era na dobrą sprawę funduje rozmowy wewnątrz sieci i na stacjonarne. Potem można wyłączyć, albo nie- ale i tak się opłaca. Zawsze jakaś dodatkowa opcja dla abonamentowców.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16