PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ericsson: aplikacje do każdego telefonu komórkowego

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ericsson-aplikacje-do-kazdego-telefonu-komorkowego-7143.html
QR Code
Ericsson: aplikacje do każdego telefonu komórkowego

Mariusz Burski, 19 lutego 2010, 11:48
Tagi: aplikacje, Ericsson, eStore, smartphone, telefon komórkowy

Ericsson uruchomił sklep internetowy - eStore - w którym operatorzy mogą łatwo instalować i oferować użytkownikom aplikacje do telefonów komórkowych. eStore od początku oferuje ponad 30 000 aplikacji do pobrania na różne telefony komórkowe. Niektóre z tych aplikacji można pobrać bezpłatnie, za inne trzeba zapłacić w formie przedpłaty lub za pośrednictwem rachunku telefonicznego. Są one dostępne do tysięcy modeli telefonów. Aplikacje są stale weryfikowane pod kątem wielu najpopularniejszych funkcji i smartfonów obecnych aktualnie na rynku.

"Nasz eStore umożliwia użytkownikom dostęp do bogatego zestawu aplikacji na dowolnie wybrany telefon komórkowy" - powiedział Jan Wäreby, wiceprezes i dyrektor działu multimediów w firmie Ericsson. "Jednocześnie daje okazję zwiększania przychodów operatorom".

eStore umożliwia programistom udostępnianie swoich aplikacji użytkownikom przez umieszczenie ich w serwisie. Swoje aplikacje mogą szybko udostępniać klientom nie tylko programiści, lecz także media, organizatorzy imprez, przedsiębiorstwa oraz inni właściciele treści.

Ericsson nawiązał partnerską współpracę z firmą Opera Software ASA, która zapewnia strukturę kliencką do widżetów i aplikacji z wykorzystaniem różnych kanałów i urządzeń.

Ericsson oferuje szeroką gamę rozwiązań multimedialnych ukierunkowanych zarówno na operatorów telekomunikacyjnych, jak i na nowe grupy klientów, na przykład nadawców lub domy mediowe. Platformy aplikacji, rozwiązania obsługujące świadczenie usług i zarządzanie przychodami, w połączeniu z relacjami z twórcami treści i dostawcami aplikacji, umożliwiają Ericssonowi pomaganie klientom w tworzeniu atrakcyjnych, zróżnicowanych usług multimedialnych. Jednym z przykładów może być rozwiązanie do naliczania opłat i fakturowania, które obsługuje już przeszło miliard abonentów na całym świecie.

eStore znajdziemy pod adresem: eStore.


Źródło: Ericsson

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości