PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Euronet i Tak Tak doładowują wspólnie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/euronet-i-tak-tak-doladowuja-wspolnie-5458.html
QR Code
Euronet i Tak Tak doładowują wspólnie

Piotr Baranowski, 2 lutego 2009, 16:41
Tagi: Era, Euronet, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), pre-paid, promocja, Tak Tak

Euronet, niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-Pay, organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Tak Tak na stacjach benzynowych Lukoil. Klienci, którzy zakupią elektroniczne kupony doładowujące Tak Tak za min. 50 zł poprzez terminal Euronetu w kasie stacji, otrzymają w prezencie zestaw startowy Tak Tak "9". Promocja trwa od 1 lutego do 28 lutego br.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić w kasie stacji benzynowych Lukoil, jeden z objętych promocją elektronicznych kuponów doładowujacych Tak Tak: o nominałach
50, 100 i 150 zł. Po zakupie promocyjnego doładowania poprzez terminal Euronetu w kasie stacji, klienci otrzymają prezent w postaci zestawu startowego Tak Tak o nominale 9 zł. Upominki przekazywane będą przez kasjerów stacji Lukoil.

Barbara Szewc, Marketing Manager w firmie Euronet powiedziała:

Już po raz kolejny klienci stacji Lukoil będą mogli skorzystać z bonusów towarzyszących zakupowi zasileń za pośrednictwem terminali Euronetu. Z prawdziwą satysfakcją obserwujemy zainteresowanie, jakim wśród użytkowników pre-paid , a zarazem klientów stacji – cieszą się organizowane we współpracy z naszymi partnerami akcje promocyjne.

Pełny regulamin konkursu oraz lista stacji Lukoil objętych promocją dostępne są w siedzibie firmy Euronet. Informacje nt. promocji klienci znajdą także w materiałach reklamowych i informacyjnych związanych z promocją. O jej szczegółach informują również pracownicy stacji Lukoil.

Obecnie Euronet jest wiodącym dystrybutorem doładowań pre-paid w Polsce. Poprzez sieć swoich bankomatów i terminali POS przetwarza ponad 3 mln transakcji zasileń elektronicznych miesięcznie, osiągając tym samym 16% udział w rynku. Firma dysponuje siecią ponad 12 000 terminali POS w ponad 8 500 lokalizacjach. Znajdują się one m.in. w salonach prasowych sieci HDS (In Medio i Relay), na stacjach benzynowych Lukoil i Statoil, a także na terenie placówek handlowych sieci Tesco, Real oraz Powszechnej Spółdzielni Spożywców "Społem" w Białymstoku.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Draker 7.02.2009 @ 13:05
Niestety wydaje mi się to zbyt nachalnym posunięciem. Co zrobić z nowym starterem, skoro korzystamy już z własnego numeru w Tak Taku... Po kilku rozdanych starterach znajomym, zacznie się ich oblężenie na portalach aukcyjnych i forach internetowych.
A co wy byście zrobili z takim gadżetem?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości