PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Euronet promuje doładowania telefonów "na kartę"

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/euronet-promuje-doladowania-telefonow-na-karte-4718.html
QR Code
Euronet promuje doładowania telefonów "na kartę"

Piotr Baranowski, 25 lipca 2008, 12:23
Tagi: Era, Euronet, Heyah, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), pre-paid, promocja, Tak Tak

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-pay, organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych we współpracy z Polską Telefonią Cyfrową, operatorem sieci Era i Heyah, oraz siecią hipermarketów Real. Klienci, którzy zasilą konto Tak Tak lub Heyah za pomocą promocyjnej telekarty zakupionej w kasie hipermarketu, otrzymają gratis ochronne etui na telefon wraz ze smyczą. Promocja potrwa do 6 sierpnia.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić w kasie hipermarketu Real jedną z elektronicznych telekart Tak Tak lub Heyah, a następnie w okresie trwania promocji dokonać zasilenia konta telefonu komórkowego w systemie pre-paid. Promocją objęte będą telekarty Tak Tak o nominałach 50, 100 i 150 zł oraz telekarty Heyah o nominale 50 zł. Po ich zakupie klienci powinni zgłosić się z paragonem do punktu obsługi klienta w Realu, gdzie wydawane będą promocyjne upominki w postaci ochronnego etui na telefon wraz ze smyczą. Promocja będzie trwać od 24 lipca do 6 sierpnia br. lub do wyczerpania się gadżetów.

Pełny regulamin konkursu oraz lista marketów Real, w których można skorzystać z promocji, dostępne są w siedzibie firmy Euronet. Informacje nt. promocji zawarte są w materiałach reklamowych i informacyjnych związanych z promocją O jej szczegółach informują również pracownicy punktów obsługi klienta w sieci Real.

Hipermarkety Real zlokalizowane są na terenie całego kraju. Oprócz zakupu telekart elektronicznych można w nich skorzystać także z innych metod doładowania konta telefonu komórkowego. W placówkach handlowych sieci znajdują się bankomaty i terminale elektroniczne (POS) firmy Euronet, które umożliwiają zasilenie konta usług przedpłaconych wszystkich operatorów telefonii komórkowej działających na polskim rynku. Obecnie Euronet jest wiodącym dystrybutorem doładowań pre-paid w Polsce. Przetwarza 2,9 mln transakcji zasileń elektronicznych miesięcznie, osiągając tym samym 18% udział w rynku. Firma dysponuje siecią ponad 12 000 terminali POS w ponad 8 500 lokalizacjach. Znajdują się one m.in. w salonach prasowych sieci HDS (In Medio i Relay), na stacjach benzynowych Łukoil i Statoil oraz na terenie placówek handlowych sieci Tesco.

Bankomat24/Euronet Sp. z o.o. (Euronet) w Polsce działa od 1995 r. i jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Euronet oferuje również przetwarzanie transakcji pre-paid oraz zintegrowane oprogramowanie wspierające pracę wielu instytucji finansowych.
Firma posiada sieć ponad 1300 bankomatów własnych oraz zarządza 2 700 bankomatami w Polsce. Miesięczna liczba transakcji w obsługiwanych przez Euronet bankomatach przekracza 15 mln operacji, co stanowi 25 % wszystkich transakcji bankomatowych w Polsce.

Euronet jest również wiodącym dystrybutorem usługi e-pay, umożliwiającej doładowania kont telefonów GSM w systemie pre-paid poprzez bankomaty oraz sieć terminali POS. Przetwarza 2,9 mln transakcji doładowań elektronicznych każdego miesiąca, osiągając tym samym 18% udział w rynku.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Open 8.12.2010 @ 13:12
Posiadałem umowe z ta firmą . Chcesz byc oszukiwany to tez sobie zrób taki prezent,a umowe przecztytaj nawet 10 razy to i tak bedziesz dopłacał do tego interesu . Marża nie pokryje nawet zuzytego pradu o zyskach to tylko marzenie

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości