PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > EXATEL nowym operatorem TelAreny

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/exatel-nowym-operatorem-telareny-4226.html
QR Code
EXATEL nowym operatorem TelAreny

Michał Gruszka, 14 maja 2008, 12:29
Tagi: Exatel, FreecoNet

Na TelArenie – usłudze w ramach platformy telekomunikacyjnej FreecoNet – pojawił się kolejny operator. Jest nim EXATEL, który zaczął rywalizować o obsługę połączeń użytkowników FreecoNet, a dodatkowo wzbogacił ofertę platformy o 11 nowych stref numeracyjnych.

Wszyscy użytkownicy FreecoNet rozmawiają między sobą za darmo, natomiast o połączenia na numery spoza platformy rywalizują - w ramach usługi TelArena – znani i niezależni operatorzy, których obecnie jest już sześciu. Są nimi: Crowley, Deutsche Telekom, EuroTelekom, EXATEL, GTS Energis i Netia. Zgodnie z ideą TelAreny, połączenie obsługuje zawsze ten z operatorów, który ma najniższą stawkę w danym kierunku. EXATEL zaproponował użytkownikom FreecoNet konkurencyjne stawki połączeń na kierunki krajowe i zagraniczne (od 5 groszy brutto za minutę), a dodatkowo poszerzył ofertę dostępnych we FreecoNet stref numeracyjnych o 11 nowych.

Jan Wyrwiński, Kierownik Projektu FreecoNet. powiedział:

Dzięki pojawieniu się operatora EXATEL na TelArenie, już teraz oferujemy numery stacjonarne z aż 44 stref numeracyjnych, podczas gdy zdecydowana większość pozostałych usługodawców telefonii internetowej udostępnia numery z kilku czy najwyżej kilkunastu najważniejszych stref. Dzięki FreecoNet, osoby niemal z całej Polski mogą mieć numer telefonu z własnej strefy numeracyjnej i cieszyć się dodatkowo z rozmów za darmo lub po groszowych stawkach, przy zachowaniu najwyższej jakości rozmów, gwarantowanej przez największych i niezależnych operatorów TelAreny.

EXATEL za pośrednictwem TelAreny oferuje również połączenia na numery INFO 0-80x. Usługa przeznaczona jest dla tych firm, które są zainteresowane stworzeniem własnej infolinii. Niebawem EXATEL zaproponuje we FreecoNet m.in. obsługę połączeń alarmowych z funkcją geolokalizacji po adresie IP (taką możliwość będzie miał również GTS Energis).

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 1 i 15 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości