PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Exlusive PasjaGSM.pl: Rozmowa z Piotrem Muszyńskim, członkiem zarządu Grupy TP [wideo]

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/exlusive-pasjagsm-pl-rozmowa-z-piotrem-muszynskim-czlonkiem-zarzadu-grupy-tp-wideo-5455.html
QR Code
Exlusive PasjaGSM.pl: Rozmowa z Piotrem Muszyńskim, członkiem zarządu Grupy TP [wideo]

Łukasz Roguski, 31 stycznia 2009, 00:28 (ostatnio zmodyfikowano w sobota, 7 lutego 2009 o 14:01)
Tagi: CDMA, Grupa TP, Internet, internet komórkowy, internet mobilny, Orange, Orange Free, Orange Freedom, PasjaGSM, Piotr Muszyński, WCDMA, wideo

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Piotrem Muszyńskim, członkiem zarządu Grupy TP ds. operacyjnych, odpowiedzialnym za rozwój usług internetowych Orange i TP. Za pomoc w realizacji dziękujemy restauracji Rosenthal w Poznaniu.


Źródło: PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

Jarkowski 31.01.2009 @ 01:45
Grzecznie, za grzecznia. Do Lisa brakuje jeszcze sporo. Warsztatowo też kilka rzeczy kuleje... Gość powinien mieć trochę większy make-up bo się jeszcze świeci (światło odbija) miejscami, prowadzący patrzy na gościa, a nie po całym planie się rozgląda. Brak planu ogólnego - na koniec podanie rąk i krótka rozmowa bezpośrednia na zakończnie to dobra rzecz. Przyjrzyjcie się jak mistrzowsko jest przygotowany program Lisa i na tym wzorujcie, ujęcia, kadry, sceny, styl prowadzenia rozmowy czy nawet gestykulacja prowadzącego.

Pokrzyczałem, a teraz z innej strony. Ogromna pochwała za wyjście do przodu. Wideo jest tym co się pojawi lada chwila. Profesionalnie wykonany materiał, według mojej wiedzy produkcja kosztowała kilka tysięcy. Poszukajcie partnera (może tp?) bo bez tego na dłuższą metę daleko nie pociagniecie. Wysoka jakość materiału = wysokie koszty. Musicie biznesowo to sobie wyrównać. W każdym bądź razie dodaje do RSS kanał i codzienną prasówkę zaczynam od Pasji ;)
@Łukasz Roguski 31.01.2009 @ 01:54
Pierwsze koty za płoty ;) Będzie mniej grzecznie następnym razem - najważniejszy jest fakt, że robimy coś inaczej niż inne branżowe serwisy.

Dziękuję za Twój komentarz i konstruktywną oraz merytoryczną krytykę.

Odnośnie spraw biznesowych.... - produkcja jest kosztowna, ale na razie radzimy sobie bez "pomocy finansowej" zewnętrznych firm. Z czasem może dorobimy się lepszej realizacji i doszlifujemy warsztat. Myślę, że w tym zakresie będziemy pozytywnie zaskakiwać. Mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie to coraz bardziej widoczne.

Łukasz Roguski
nickname 31.01.2009 @ 11:05
RSS jest.. na głównej po prawej stronie na górze znaczek a tutaj link

http://rss.pasjagsm.pl/news.xml
kilimandzaro_the_1 31.01.2009 @ 14:34
Ciekawy wywiad, narazie widziałem tylko połowę, bo się niestety coś zawiesiło, ale chętnie do neigo wrócę. Z powodu inauguracji wideo na pasjagsm - gratuluję - i oby tak dalej!
Marcin 31.01.2009 @ 20:22
To nie jest inauguracja. Posiadamy już na swoim koncie materiały wideo.
zenek 31.01.2009 @ 23:07
Qrcze, kolo bredzi jak potluczony o WiMax. Mowi, ze nie ma wersji mobilnej... Wstrzasajacy jest poziom wiedzu czlonkow zarzadu NAJWIEKSZEJ firmy telekomunikacjynej w Europie Srodkowej o nowych technologiach.
Pan czlonek zarzadu moglby opowiedziec jak to bylo zprzetargiem na ogolnopolski WiMax. A bylo tak, ze PTK Centertel spoznil sie by zlozyc oferte do UKE (odleglosc jaka mieli do pokonania to ze 150 metrow), a Tepsa zlozyla oferte z bledami. France Telecom jak sie o tym wszystkim dowiedzial to dostal szalu...
No i kolo bredzi, ze Cyfrowy Polsat nie ma komorek. Tu znowu popis znajomosci konkurencji, bo Cyfrowy Polsat ma MVNO.
raf56 1.02.2009 @ 13:22
Myślę,że zapowiedź zlikwidowania internetowych "białych plam" z map Polski jest świetną wiadomością dla osób,które nadal nie mają dostępu do internetu.
Dostęp do internetu jakby mogło się wydawać jest czymś powszechnym i dostępnym prawie dla każdego,z tym,że słowo "prawie" robi dużą różnicę.Z wypowiedzi pana Piotra Muszyńskiego wynika,że ponad 2 miliony gospodarstw w Polsce nie ma dostępu do internetu,dzięki technologii CDMA ma to szansę się wreszcie zmienić.Z przeprowadzonego wywiadu wynika,że prędkość internetu będzie wahać się gdzieś na poziomie 1Mbit/s co może nie jest specjalnie zawrotną prędkością i nie będzie dorównywać standardowym łączom światłowodowym ale na pewno dla osób które w tej chwili w ogóle nie mają dostępu do internetu nie będzie stanowić to większego problemu.Chciałbym pogratulować Pasji świetnie przeprowadzonego wywiadu,nie jestem zanwcą i fachowcem od spraw czysto warsztatowych ale jak na moje oko to takimi wideo-wywiadami ten portal tylko zyskuje ;)
komandos 1.02.2009 @ 21:21
A może by tak spytać Pana Wojciecha rzecznika TP dlaczego Orange śpi z cenami za połączenia do wszystkich sieci o tak drogich telefonach w abo. Chciałbym zobaczyć jakich argumentów użyje.
rafix89 18.02.2009 @ 21:21
Witam wszystko ładnie pięknie rozumiem to ze p2p zapcha CDMA ale i nieraz może przyblokować i całkiem niezła osiedlówkę ale z tym można sobie radzić blokując p2p lub przynajmniej z 10-20 Gb limitu a nie śmieszne 3Gb to nawet dla zwykłego nie wymagającego użytkownika Internetu jest mało jakieś teledyski radio internetowe i po limicie w Rumuni jest w takiej samej technologii sieć najnowocześniejsza w europie i tam w najwyższym abonamencie niema limitów !! .No ale jak na warunki polskie wreszcie zaczęło się cos dziać pozdrawiam.
Jaco! 9.04.2009 @ 08:34
Komandos: może nie trzeba pytać Jabczyńskiego dlaczego TP ma wysokie ceny na połączenia - tylko zapytać Streżyńskiej dlaczego nie można ich obniżać !!!! Nikt o tym nie pisze, ale TP nie może obniżać cen dla klientów, tak jak by chciała dlatego, że jakiś operator alternatywny zaraz zablokuje cennik - BO MU SIĘ NAGLE ZMNIEJSZY ZYSK !!!!
Oczywiście to nie operator blokuje ruchy cenowe tylko nasze kochane UKE ....Każdy cennik przed oficjalnym ogłoszeniem musi pójść na konsultacje do UKE dopiero po błogosławionej zgodzie można zmienić ceny informując wszystkich i wszędzie że następuje zmiana cen .... Spróbuj to przełożyć na inny segment rynku i np na handel hurtowy ????

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 6 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03