PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Facebookowa promocja Play - 30% ekstra do doładowania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/facebookowa-promocja-play-30-ekstra-do-doladowania-8220.html
QR Code
Facebookowa promocja Play - 30% ekstra do doładowania

Maciej Celmer, 17 grudnia 2010, 16:24
Tagi: Facebook, Play, Play Fresh, Play Mix, promocja

Do 31 stycznia 2011 roku trwa promocja dla abonentów Play Fresh i Mix II, którzy są fanami profilu operatora na Facebooku. W ramach promocji użytkownicy otrzymają dodatkowo 30% wartości doładowania.

Bonus jest ważny przez 30 dni i można go wykorzystać na połączenia głosowe, wideo, SMS i MMS do wszystkich sieci komórkowych i połączenia do krajowych sieci stacjonarnych.

Źródło: Play

reklama

Ostatnie opinie internautów

domino 20.12.2010 @ 11:53
W Tak-taku skorzystałem w grudniu z bonusu x2 w ramach podwójnego doładowania i otrzymałem jeszcze+10% za doładowanie przez era.doladowania.pl Widzę, że Play również oferuje promocje klientom - i dobrze! Wprawdzie 30, a nie 200%, ale zawsze coś.
Qbek 20.12.2010 @ 16:32
Ah te promocje, ah ten facebook. Niedługo cały świat przeniesie się do Facebooka. Ciekawe jakie haczyki są w tej promocji, bo szczerze powiem, że nie oczekuję nic od Play, poza ciągłymi smsami z promocjami. Dajce spokój...
spartanczyk 26.12.2010 @ 13:28
Jestem WaszymSTAŁYMklientem od3-ch lat>mimo perturbacji zarówno z internetem(brak przesyłu w internecie nr.530258855)i niskim dochodem (niska renta ,,głodowa"561zł r+SAMOTNYprzed7-dmą operacją..nowotworową+BAAARDZOdrogimLECZENIU+4-y kalectwa fizykalne+posługiwanie się laską+będąc po 36 urazach,stłuczeniach,upadkach,oparzeniach,zwyrodnieniach,infekcjach,osłabnięciach,)jestem nadal wWASZEJsieci,bo macie tańsze pakiety doPLAY+ stacjonarnego za5 złotych(choć teżORANGE maBAAAARDZOduży pakiet1000minut za10złotych czyli 5-ciokrotnie więcej odWas)RozpowszechniałemWaszą opcję wśród znajomych a też wśródPRZYJACIÓŁprowadzących firmy czy wśródSAMORZĄDWCÓW,by kupili uWAS starter,doładowując,mieli na rok kontakt służbowy w jedną stronę.Mam pytania1.Jakie kody wpisać,by mieć100 minut doPLAY+ stacjonarne za5-ć złotych!!BaaardzoPROSZĘoPILNYKONTAKT!!7967512881PodaćPILNIE!!!KODdoładowania naPLAY100min.doPLAY+ stacjonarne(za5zł)muszę dzwonićINTERWENCYJNIE!!2.Czy będąc naFACEBOOKUjak otrzymam30%WIĘCEJ??

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 2 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16