PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > FancyFon dla BlackBerry Playbook

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/fancyfon-dla-blackberry-playbook-9066.html
QR Code
FancyFon dla BlackBerry Playbook

Maciej Celmer, 21 kwietnia 2011, 12:35
Tagi: BlackBerry, BlackBerry PlayBook, FancyFon, Mobility Center (FAMOC), współpraca

FancyFon, polski dostawca rozwiązań do centralnie sterowanego zarządzania smartfonami i tabletami, włączył do swojej oferty wsparcie dla tabletów RIM BlackBerry Playbook.

Kanadyjski RIM wprowadził właśnie na rynek swój pierwszy tablet BlackBerry Playbook ogłaszając, że jest to “idealne narzędzie do korzystania z gier, multimediów i aplikacji”.

Równolegle, FancyFon opracował zdalną konsolę dostępu umożliwiającą administratorom pełną kontrolę nad korporacyjnymi smartfonami i tabletami bezpośrednio z nowego Playbooka, bez konieczności dostępu do komputera stacjonarnego czy laptopa. Nowa konsola jest w pełni zintegrowana z pakietem rozwiązań FAMOC i pozwala na błyskawiczną reakcję na zgłaszane problemy z telefonem.

FancyFon utrzymuje bliskie partnerstwo z firmą RIM i uczestniczy w programie BlackBerry Alliance dzięki czemu zapewnia operatorom telefonii komórkowej oraz klientom korporacyjnym zdalne wsparcie oraz zarządzanie urządzeniami RIM BlackBerry – bez względu na to czy są podłączone do BlackBerry Enterprise Server (BES), BlackBerry Enterprise Server Express i BlackBerry Internet Service (BIS). Dzięki nowej konsoli FAMOC, administratorzy uzyskają zdalny dostęp do ekranu, klawiatury, aplikacji i plików za pośrednictwem tabletów Playbook.

Aplikacja będzie już wkrótce dostępna na BlackBerry App World. Natomiast zdalne zarządzanie opartymi na systemie QNS tabletami Playbook poprzez system FAMOC, dostępne będzie już w trzecim kwartale 2011 roku.

FancyFon Mobility Center (FAMOC) - system do zdalnego zarządzania cyklem życia smartfonów i tabletów opartych o zróżnicowane systemy operacyjne (Android, Apple iOS, RIM BlackBerry, Symbian S60, Symbian UIQ, Windows Mobile, Java, Samsung BADA, Nokia/Intel MeeGo, HP/PALM WebOS oraz Microsoft Windows Phone 7).

FAMOC umożliwia zdalną instalację i aktualizację aplikacji, cykliczny backup danych, monitorowanie bezpieczeństwa aż po przejęcie zdalnej kontroli nad urządzeniem w celu usunięcia zaistniałych problemów. Podstawowe korzyści systemu FAMOC systemu:

  • Poprawa wydajności firmy i wzrost efektywności pracowników
  • Prosta implementacja zaawansowanych usług i zdalna konfiguracja dowolnej liczby urządzeń z poziomu centralnej konsoli
  • Uproszczenie procedur administracyjnych i redukcja kosztów związanych z obsługą wsparcia technicznego i innych procesów zarządzających
  • Gwarancja bezpieczeństwa danych spełniająca standardy wewnętrznej polityki firmy

Źródło: FancyFon

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości