PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > FEN nagrodzony przez Linksys

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/fen-nagrodzony-przez-linksys-4459.html
QR Code
FEN nagrodzony przez Linksys

Michał Gruszka, 12 czerwca 2008, 12:44
Tagi: Konkurs, Konsorcjum FEN

Konsorcjum FEN - jeden z największych w Polsce dystrybutorów IT z wartością dodaną (VAD) – zostało nagrodzone przez Linksys, oddział Cisco za najlepsze wyniki sprzedaży spośród wszystkich dystrybutorów sprzętu tego producenta z Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji. Nagrodę przyznano podczas tegorocznego zjazdu dystrybutorów Linksys, który odbył się w dniach 19-21 maja w Warszawie.

Urządzenia Linksys – uznanego w świecie lidera rozwiązań VoIP, sieci bezprzewodowych i ethernetowych dla klientów indywidualnych i małych firm – są dystrybuowane przez Konsorcjum FEN od 2000 roku. Od tego czasu firma sukcesywnie powiększała swój udział w dystrybucji sprzętu Linksys, stając się w ostatnich latach liderem sprzedaży w tej części Europy.

Kamil Śliwski, Channel Account Manager Linksys w Polsce. powiedział:

W ciągu zaledwie kilku lat FEN wyrósł na jednego z naszych najważniejszych dystrybutorów, działających w Europie Środkowo-Wschodniej. Rynek ten cechuje bardzo duża dynamika rozwoju, co przekłada się na ogromne możliwości dla rozwiązań nowych technologii, w tym właśnie od Linksys. Przemyślana i trafna strategia rozwoju oraz sposób podejścia do współpracujących z FEN Partnerów przyniosły Konsorcjum efekty w postaci największych obrotów. Linksys docenia takich dystrybutorów.

Sukces FEN to wynik przede wszystkim strategii rozwoju firmy jako dystrybutora z wartością dodaną. W praktyce oznacza to, że partnerzy Konsorcjum mogą liczyć na silne wsparcie handlowe i marketingowe, m.in. materiały promocyjne wspierające sprzedaż, wsparcie reklamowe i PR. FEN oferuje także kompleksowe szkolenia produktowe i certyfikacyjne. Partnerzy FEN objęci są również posprzedażowym wsparciem technicznym z gwarancją „next business day”.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości