PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > FEN rozpoczyna współpracę z Harman Becker

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/fen-rozpoczyna-wspolprace-z-harman-becker-4729.html
QR Code
FEN rozpoczyna współpracę z Harman Becker

Piotr Baranowski, 30 lipca 2008, 14:32
Tagi: GPS, Harman Becker, Konsorcjum FEN, Navteq

Konsorcjum FEN - jeden z dystrybutorów sprzętu IT z wartością dodaną (VAD) - podpisał umowę o współpracy z dostawcą urządzeń do nawigacji satelitarnej (GPS) - koncernem Harman Becker Automotive Systems. W ten sposób oferta FEN wzbogacona została o produkty do nawigacji GPS firmy Becker.

Urządzenia Harman Becker znane są na rynku z bogatego wyposażenia oraz wysokiej funkcjonalności. Firma dba też o nowoczesny wygląd i estetykę swoich produktów, które przyciągają uwagę ciekawym, nowoczesnym i eleganckim wzornictwem. Dzięki podpisanej umowie, FEN włączył do oferty nowoczesne urządzenia GPS, natomiast Becker zyskuje solidnego partnera, który gwarantuje skuteczną dystrybucję jego sprzętu wśród ponad dwóch tysięcy resellerów IT.

Bartosz Boczkaja, Prezes Zarządu Konsorcjum FEN powiedział:

Zapraszając do współpracy partnerów biznesowych zawsze kierujemy się określonymi kryteriami. Podpisujemy umowy z tymi producentami, których produkty charakteryzują się innowacyjnością, niezawodnością i bardzo wysoką jakością. Wybieramy te rozwiązania, które mają szansę na sukces rynkowy i wspólnie z naszym partnerem angażujemy się, aby ten cel osiągnąć. Przykładem udanej współpracy może być nagroda, jaką niedawno otrzymaliśmy od Linksys za najlepsze wyniki sprzedaży sprzętu tego producenta spośród wszystkich dystrybutorów z Rosji oraz Europy Środkowej i Wschodniej. Teraz do grona naszych biznesowych partnerów dołączył jeden z najlepszych na świecie producentów urządzeń do nawigacji satelitarnej - firma Harman Becker.


W ofercie FEN dostępne są trzy urządzenia GPS Beckera. Pierwszym jest funkcjonalny i stylowy Traffic Assist 7977, dodatkowo wyposażony w najnowsze mapy 40 krajów Europy. Kolejny to model TA7928, zapewniający precyzyjną nawigację dzięki panoramicznemu ekranowi 4,8 cala. Trzecia nowość w ofercie FEN to imponujący wyposażeniem Z200; zainstalowany zestaw głośnomówiący gwarantuje najwyższej jakości dźwięk oraz funkcje telefonu. Urządzenia bazują na mapach firmy NAVTEQ - jednego z największych producentów map nawigacyjnych na świecie. Wkrótce Konsorcjum FEN planuje poszerzyć asortyment o kolejne produkty firmy Becker.


Marek Krygier, Country Manager Polska, Harman Becker Automotive Systems powiedział:
Elegancki wygląd i prostota obsługi przy jednoczesnej gwarancji dostępu do zaawansowanej technologii oraz najnowszych map nawigacyjnych to cechy, dzięki którym urządzenia marki Becker zyskują uznanie coraz szerszej grupy użytkowników. Promocja urządzeń marki Becker i chęć dotarcia do jak najszerszej grupy odbiorców była dla firmy Harman/Becker priorytetem w poszukiwaniu sprawdzonego dystrybutora dla swoich rozwiązań. Dlatego też, najmniejszych wątpliwości nie budziła możliwość podjęcia współpracy z firmą FEN, która jako doświadczony i solidny partner, z pewnością w znaczący sposób przyczyni się do osiągnięcia sukcesu w ugruntowaniu pozycji i dalszej sprzedaży urządzeń nawigacyjnych firmy Becker.
reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości