PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > FEN wprowadza do oferty nowy router

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/fen-wprowadza-do-oferty-nowy-router-4086.html
QR Code
FEN wprowadza do oferty nowy router

Michał Gruszka, 28 kwietnia 2008, 14:14
Tagi: Internet, Konsorcjum FEN, VoIP, WLAN

W ofercie Konsorcjum FEN pojawiło się nowe urządzenie sieciowe - router R-ADSL-C4W-G2 - uznanego na globalnym rynku producenta sprzętu sieciowego Dynamode.

Najnowszy router Dynamode R-ADSL-C4W-G2 jest przeznaczony do zastosowań domowych i niewielkich biur, w których Internet dostarczany jest w standardzie ADSL (np. Neostrada). Posiada czteroportowy przełącznik do współdzielenia łącza, a także funkcję bezprzewodową (802.11g), z której może korzystać jednocześnie do 30 użytkowników WLAN. Sieć WiFi wyposażono w przydatne zabezpieczenia – filtrowanie adresów MAC oraz szyfrowanie: WPA,WPA-PSK, WPA2 i WEP. Wbudowany port USB umożliwia opcjonalne podłączenie komputera w sytuacji, gdy na przykład nie jest on wyposażony w kartę sieciową Ethernet.

Na uwagę w nowym urządzeniu sieciowym Dynamode zasługuje rozbudowana zapora sieciowa – jej zadania pełni podwójny firewall SPI z przekierowaniem portów i obsługą DMZ, a także funkcje blokowania ataków DoS i adresów URL. Przydatna w routerze Dynamode R-ADSL-C4W-G2 jest również funkcja QoS, pozwalająca określać priorytety ruchu w sieci lokalnej. Urządzenie posiada odkręcaną antenę i można nim zarządzać w prosty i przyjazny sposób – przez przeglądarkę WWW. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku takich zastosowań, jak gry on-line czy serwery zdalnego dostępu.

Dynamode to uznany na świecie producent funkcjonalnego i niedrogiego sprzętu sieciowego dla użytkowników domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Producent dysponuje szeroką ofertą przełączników FE (FastEthernet) i GE (Gigabit Ethernet), media konwerterów oraz rozwiązań LAN i WLAN. W Polsce autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Dynamode jest Konsorcjum FEN.

Konsorcjum FEN Sp. z o.o. działa na rynku od 1998 roku. Spółka z sukcesem rozwija w Polsce dystrybucję wielu światowych producentów urządzeń sieciowych oraz peryferiów komputerowych. FEN jest m.in. największym w rejonie Europy Centralnej i Wschodniej (CEE) dystrybutorem urządzeń sieciowych Linksys, a także rozwija dystrybucję takich światowych marek, jak Dynamode, Holux, PQI i Welland. Więcej informacji na temat FEN można znaleźć pod adresem: www.fen.pl.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 0 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości