PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Festiwalowe aplikacje BlackBerry

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/festiwalowe-aplikacje-blackberry-9415.html
QR Code
Festiwalowe aplikacje BlackBerry

Maciej Celmer, 18 lipca 2011, 11:59
Tagi: aplikacje, AppWorld, BlackBerry

Wyjeżdżając na festiwal, warto się przygotować. W sklepie AppWorld można znaleźć aplikację, które przydadzą się podczas festiwalowych wojaży.

Kilka ciekawych propozycji dla festiwalowiczów od BlackBerry:

 • deBattGym: The Ultimate Battery Gym
  Aplikacja deBattGym to sposób na wydłużenie czasu pracy baterii smartfonów BlackBerry. Aplikacja The Ultimate Battery Gym śledzi, kiedy należy w pełni naładować baterię. Dzięki odpowiedniemu ładowaniu bateria jest bardziej wydajna. Aplikacja umożliwia wgląd w szczegółowy stan baterii urządzenia BlackBerry (poziom naładowania, temperatury i napięcia), pełen wykaz wszystkich zdarzeń ładujących / wyładowujących, dźwiękowe powiadomienie o konieczności rozpoczęcia ładowania lub rozładowania telefonu, a także funkcję prostego kliknięcia "Włącz" / "Wyłącz". Dodatkowo ikona aplikacji wskazująca poziom naładowania baterii oraz wskaźnik systemu jest widoczna na ekranie głównym.
 • Weather Bug
  Aplikacja Weather Bug na BlackBerry dostarcza informacje o aktualnych warunkach pogodowych w danym miejscu, szczegółowe widoki z kamer, mapy radarowe, pogłębione międzynarodowe prognozy pogody. Na ekranie głównym telefonu aplikacja pokazuje ikonę aktualnej temperatury na zewnątrz oraz oficjalne prognozy pogody dla Twojej lokalizacji (geolokalizacja GPS). Aplikacja Weather Bug na BlackBerry pozwala także na przesyłanie aktualnych informacji pogodowych do znajomych.
 • Camping Checklist
  Aplikacja Camping Checklist jest wygodnym sposobem na spakowanie bagażu na festiwalowe szaleństwo. Pobierając taką listę na BlackBerry z pewnością o niczym nie zapomnisz. Przed wyjazdem na festiwal można dodawać własne pozycje do gotowej listy, tworzyć kategorie dostosowane do własnych potrzeb, zapisywać listy i śledzić postępy z pakowania na pasku w tle.
 • Shazam
  Letnie festiwale to znakomita okazja, by poznać twórczość nowych artystów. Jeśli podoba Ci się jakaś piosenka, a nie wiesz jaki ma tytuł, z pomocą przyjdzie Shazam. Pozwala ona zidentyfikować piosenkę, która akurat leci, wyszukiwać jej autora i recenzje albumu. Można zakupić dany utwór, a także dzielić się nim z przyjaciółmi poprzez sms-a, maila, wiadomość BBM, a także portale Twitter czy Facebook. Aplikacja zawiera wyszukiwarkę według autora lub tytułu utworu, daje też możliwość oglądania filmów na YouTube.

Źródło: RIM

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 3 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości