PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > FlirtMi: mobilne randki z funkcją geolokalizacji

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/flirtmi-mobilne-randki-z-funkcja-geolokalizacji-8469.html
QR Code
FlirtMi: mobilne randki z funkcją geolokalizacji

Maciej Celmer, 2 lutego 2011, 10:42 (ostatnio zmodyfikowano w środa, 2 lutego 2011 o 15:08)
Tagi: aplikacja, FlirtMi

Platforma Rozrywki Mobilnej NITRO przygotowała społecznościową aplikację pozwalającą flirtować przy pomocy telefonów komórkowych. FlirtMi to pierwsza na polskim rynku tak zaawansowana aplikacja społecznościowa stworzona specjalnie na komórki.

FlirtMi oferuje funkcjonalności znane z najpopularniejszych serwisów społecznościowych - zakładanie profilu, tworzenie listy znajomych, wyszukiwanie osób, tworzenie rankingu użytkowników, rozmowę na czacie. Jednocześnie ma wiele funkcji dodatkowych.

„Rosyjska Ruletka” umożliwia losowe dobieranie partnerki/partnera do flirtu, a „Lodołamacz” podpowiada gotowe, zabawne odpowiedzi podczas czatu. FlirtMi umożliwia jednoczesne komunikowanie się z kilkoma użytkownikami. Aplikacja jest wyposażona w funkcję geolokalizacji, która pozwala na nawiązywanie kontaktów z osobami zlokalizowanymi w pobliżu nas lub w zdefiniowanych przez nas miejscach.

Agnieszka Sokołowska, Prezes Zarządu Platformy Rozrywki Mobilnej NITRO powiedziała:

Obserwując trendy związane z rosnąca popularnością serwisów społecznościowych zdecydowaliśmy się wydać aplikację mobilną o charakterze społecznościowym. Podobne aplikacje jak Qeep, czy Skout cieszą się za granicą rosnącą popularnością

FlirtMi to autorski projekt NITRO. Aplikacja oparta jest na technologii Java i obsługiwana przez większość telefonów, dostępnych na rynku. FlirtMi jest już dostępne w ofercie Plusa i Play, wkrótce pojawi się także u pozostałych operatorów oraz w sklepie Nokii - Ovi. FlirtMi udostępniane jest bezpłatnie na okres testowy, po jego zakończeniu pobierana jest niewielka opłata abonamentowa.

Źródło: Nitro

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości