PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > free-hotspot.com przekracza 3,000 DARMOWYCH HotSpotów w Europie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/free-hotspot-com-przekracza-3-000-darmowych-hotspotow-w-europie-4275.html
QR Code
free-hotspot.com przekracza 3,000 DARMOWYCH HotSpotów w Europie

Michał Gruszka, 20 maja 2008, 10:50
Tagi: free-hotspot.com, Internet, statystyki

Firma zapewnia miesięcznie darmowy dostęp do Wi-Fi ponad 500,000 osobom w 18 krajach europejskich

free-hotspot.com, największy europejski dostawca darmowego Wi-Fi, ogłasza dzisiaj, że zainstalowal już ponad 3,000 darmowych HotSpotów w 18 europejskich krajach, i zapewnia każdego miesiąca darmowe połączenie z Wi-Fi ponad 500,000 osobom.

Daniel C. Toomey, Jr., Chief Executive Officer, powiedział: “W zaledwie dwa lata rozwinęliśmy największą w Europie sieć darmowego dostępu do bezprzewodowego internetu, pomogliśmy w uruchomieniu największej w Europie darmowej sieci miejskiej, oraz wprowadziliśmy na rynek innowacyjne usługi, takie jak darmowe wsparcie techniczne, gorąca linia darmowych hotspotów i pierwsza wyszukiwarka darmowych hotspotów opatrzonych certyfikatem.” Tommey dodał: “Nie moglibyśmy nigdy odnieść takich sukcesów bez ciężkiej pracy naszych pracowników, lokalnych partnerów instalacyjnych, wiary i zaufania naszych operatorów hotspotów, oraz oczywiście lojalności setek tysięcy użytkowników, którzy korzystają z naszych DARMOWYCH hotspotów każdego miesiąca.”

Joe Brunoli, Vice President, Business Development w firmie free-hotspot.com, dorzucił: To bardzo ekscytujące uczestniczyć aktywnie w ekspansji darmowego Wi-Fi w Europie. Obsługujemy najszybciej rosnąca sieć Wi-Fi w sektorze i jesteśmy na dobrej drodze do podwojenia liczby naszych hotspotów w przyszłym roku. Myślę, że szybki rozwój naszej sieci spowodowany jest przede wszystkim tym, iż biznesmani zdali sobie sprawę z tego, że darmowe Wi-Fi przyciąga i zwiększa liczbę ich klientów. Darmowy, bezprzewodowy dostęp do sieci staje się jedną z podstawowych usług oferowanych klientom – zwłaszcza w sektorze hotelarskim. Wierzymy, że darmowe Wi-Fi stanie się wkrótce tak popularne jak telewizory w hotelowych pokojach, zakończył Brunoli.

free-hotspot.com jest zdecydowany kontynuować swoją szybką ekspansję w 2008 roku. Największym sektorem obsługiwanym przez free-hotspot.com jest sektor hotelarski, z ponad 1,200 hotelami w całej Europie oferującymi z pomocą firmy darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu. Inne lokalizacje to kawiarnie, puby, restauracje oraz mniej typowe dla Wi-Fi miejsca, szczególnie w sektorze transportu, który firma powoli podbija, takie jak lotniska, stacje kolejowe oraz porty żeglugowe.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 14 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości