PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > FreecoNet bloguje o innowacjach w VoIP

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/freeconet-bloguje-o-innowacjach-w-voip-2267.html
QR Code
FreecoNet bloguje o innowacjach w VoIP

Michał Gruszka, 15 października 2007, 14:26
Tagi: FreecoNet, VoIP

Po okresie próbnym, rusza właśnie pełną parą blog FreecoNet. Jest on kolejnym krokiem w kierunku zbudowania szerokiej społeczności wokół telefonii internetowej i FreecoNet.

Blog FreecoNet ma być miejscem, gdzie znajdą się najświeższe komentarze, relacje, nowości i innowacje w obszarze VoIP. Twórcy bloga mają ambicje wskazywać te pomysły, które w rozwoju telefonii internetowej odegrają kluczową rolę i jednocześnie będą stanowiły inspirację w dalszym rozwoju FreecoNet. Poza tym będzie tam można śledzić wszelkie zmiany i nowinki dotyczące FreecoNet, a także zapoznać się z pracą zespołu, który rozwija tą platformę.

Do tej pory na blogu FreecoNet pojawiło się już kilka ciekawych wpisów i analiz – między innymi na temat oferty firm Blyk i Pudding Media, czyli darmowej telefonii w zamian za reklamę; usług oferujących VoIP w komórce – Lovo i FreecoNet Mobile; społeczności VoIP 2.0; a także amerykańskiego projektu darmowej telefonii internetowej – Ooma. Oprócz komentarzy dotyczących bieżących wydarzeń w branży, na łamach bloga zagoszczą także cykle tematyczne, współtworzone przez czytelników bloga.

Jan Wyrwiński, Kierownik Projektu FreecoNet. powiedział:

Co dwa, trzy miesiące będziemy proponować temat przewodni bloga i zachęcać do wypowiadania się w kwestiach związanych z rozwojem rynku telekomunikacyjnego. Już teraz blogerzy zastanawiają się nad tym, czy zbudowanie społeczności wokół VoIP może być kluczem do sukcesu całej branży. Pierwsze opinie w tym temacie już są, natomiast z czasem będą pojawiać się kolejne. Poza użytkownikami FreecoNet i osobami zainteresowanymi tematem rozwoju technologii VoIP, do dzielenia się swoimi poglądami i przemyśleniami zapraszani są też ludzie z branży – zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Ze zdaniem autorów tekstów można polemizować i umieszczać własne przemyślenia w komentarzach do artykułów.

Blog FreecoNet to kolejne narzędzie twórców platformy, które ma służyć zbudowaniu społeczności wokół VoIP. Niedawno FreecoNet oddał do rąk użytkowników projekt VoIPedia.pl – pierwszą encyklopedię poświęconą technologii VoIP. Dzięki aktywności internautów, VoIPedia.pl staje się powoli kompendium wiedzy o telefonii VoIP i jej możliwościach. Prężnie działa też forum FreecoNet, będąc miejscem wymiany poglądów i inicjowania nowych pomysłów w rozwoju platformy. Warto też wspomnieć o innym społecznościowym projekcie FreecoNet sprzed roku - „Wypijmy za błędy”. Zadaniem tego konkursu, którego adresatami byli polscy hakerzy, było wykrycie wszelkich błędów i luk w systemie, aby był on jeszcze bezpieczniejszy, a jednocześnie bardziej przyjazny użytkownikowi.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 12 i 14 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości