PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > FreecoNet bogatszy o kolejne usługi dodane

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/freeconet-bogatszy-o-kolejne-uslugi-dodane-1589.html
QR Code
FreecoNet bogatszy o kolejne usługi dodane

Piotr Baranowski, 8 sierpnia 2007, 14:54
Tagi: FreecoNet, VoIP

FreecoNet - platforma VoIP integrująca rozwiązania wielu operatorów i umożliwiająca rozmowy za darmo lub po najniższych stawkach - wzbogaciła się o kolejne usługi dodane: Call Transfer, połączenia konferencyjne oraz statusy błędów.

Usługa Call Transfer znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w firmach. Polega na przełączeniu trwającej rozmowy telefonicznej do innej osoby. Przekierowanie odbywa się płynnie, bez przerywania bieżącego połączenia. Usługa jest bezpłatna, a sposób konfiguracji urządzenia (telefonu IP, bramki VoIP czy softphone'a) i realizacji usługi Call Transfer przez użytkownika FreecoNet, podany jest szczegółowo na forum FreecoNet.

Kolejna, nowa funkcja FreecoNet - połączenia konferencyjne - także zainteresuje przede wszystkim firmy. Umożliwia ona prowadzenie rozmowy telefonicznej jednocześnie przez 3 osoby.

Przez wprowadzenie statusów błędów dla połączeń nieodebranych, użytkownicy FreecoNet, po zalogowaniu do swojego panelu będą mogli sprawdzić, z jakiego powodu konkretne połączenie nie zostało zrealizowane. W tym celu, w zakładce "raporty", należy wybrać opcję połączeń nieodebranych i odszukać konkretne połączenie. Następnie, po najechaniu kursorem myszki na komunikat "status", pojawi się informacja, dlaczego dane połączenie (przychodzące lub wychodzące) nie doszło do skutku. Pozwoli to poznać przyczynę błędnego połączenia i uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

Nowe funkcje we FreecoNet - Call Transfer i statusy błędów - wzbogacają paletę usług dodanych platformy. Prócz właśnie uruchomionych, użytkownicy FreecoNet mogą korzystać z kilku już istniejących: billingi i faktury on-line, eksport raportu połączeń do pliku, dzwonienie po loginach czy blokowanie połączeń wychodzących. Cały czas trwają prace nad rozbudową platformy FreecoNet o nowe funkcje, które pojawią się w najbliższym czasie.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości