PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Freeconet obniża ceny swoich usług

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/freeconet-obniza-ceny-swoich-uslug-6427.html
QR Code
Freeconet obniża ceny swoich usług

Piotr Baranowski, 7 września 2009, 19:02
Tagi: Era, FreecoNet, IVO Software, Orange, Plus, TelArena, VoIP

Od 1 września br. za korzystanie z zagranicznych głosów opartych na syntezie mowy, udostępnianych na platformie FreecoNet, płacimy tylko 29 zł brutto na miesiąc. To nie koniec jesiennych obniżek planowanych przez operatora. Od 1 października br. spadną ceny na komórki w połączeniach realizowanych przez TelArenę (moduł FreecoNet). Dzwoniąc za numery od operatorów Era, Orange i Plus – zapłacimy od 31 gr brutto za minutę (z sekundowym naliczaniem rozmów).

Blisko 50 proc. obniżka cen za wirtualnych lektorów - do 29 zł brutto na miesiąc - powinna ucieszyć tych użytkowników FreecoNet, którzy chcą wykorzystać syntezę mowy np. do stworzenia profesjonalnego systemu powitań i przekierowań połączeń (IVR). Do wyboru są anglojęzyczne głosy z amerykańskim akcentem – Jennifer i Eric, a także rumuński głos – Carmen. Komunikaty tworzy się i modyfikuje przez panel użytkownika FreecoNet. Wystarczy się zalogować przez Internet i wpisać z klawiatury komputera pożądany komunikat, który zostanie przetworzony i odczytany przez syntezator mowy.

Warto pamiętać, że we FreecoNet dostępne są także polskojęzyczne głosy męskie – Jacek (10 zł brutto/miesiąc) i Jan (19 zł brutto/miesiąc), oraz żeńskie – Ewa i Maja (19 zł brutto /miesiąc). Każdy spośród wirtualnych lektorów mówi w sposób, który jest praktycznie nierozróżnialny od głosu naturalnego. Głos jest generowany przez syntezator mowy IVONA, stworzony przez firmę IVO Software i uznany za jeden z najlepszych na świecie. Potwierdzają to liczne wyróżnienia i nagrody – m.in. w prestiżowym, międzynarodowym konkursie Blizzard Challenge, dwa razy z rzędu w latach 2006 i 2007, jakość głosu IVONY została uznana za jedną z najbliższych głosowi naturalnemu.

Oprócz wprowadzonej obniżki za korzystanie z obcojęzycznych głosów generowanych przez syntezator mowy, FreecoNet ponownie redukuje ceny za połączenia na telefony komórkowe. Od 1 października br. nowe opłaty wynosić będą od 31 gr brutto za minutę połączenia (do sieci Era, Orange, Plus), czyli taniej o blisko 20 proc. w stosunku do obecnych cen. W najbliższym czasie planowane jest również wprowadzenie niższych cen na połączenia do sieci Play. Na wszystkie numery zarejestrowane na platformie, użytkownicy FreecoNet dzwonią za darmo.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości