PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > FreecoNet popularyzuje Wirtualny Faks

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/freeconet-popularyzuje-wirtualny-faks-6632.html
QR Code
FreecoNet popularyzuje Wirtualny Faks

Mariusz Burski, 4 listopada 2009, 11:56
Tagi: FreecoNet

FreecoNet prezentuje usługę Wirtualny Faks. Jest ona alternatywą dla zwykłego faksu.

Wirtualny Faks pozwala na korzystanie z pełnej funkcjonalności tradycyjnej maszyny faksowej, bez konieczności jej fizycznego posiadania. Wystarczy tylko komputer i dostęp do internetu. Można z niego korzystać z dowolnego miejsca na świecie, o dowolnej porze (24 h/dobę, 7 dni w tygodniu). Z wygodą jego stosowania łączy się także możliwość stałej kontroli korespondencji firmy. Za pomocą wirtualnej konsoli faksu użytkownik ma stały podgląd wszelkich działań związanych z jego Wirtualnym Faksem. Może na bieżąco śledzić postęp w wysyłaniu faksów, ma także wgląd w archiwum wszystkich nadanych dokumentów. Wszystkie przesłane do użytkownika faksy można odebrać przez skrzynkę e-mail lub przez wirtualną konsolę faksów. Jest to duże ułatwienie w pracy - otrzymujemy nie tylko pełen wgląd do odebranych dokumentów, ale także możemy sprawdzić dokładny czas, kiedy każdy z nich został przesłany.

"Wirtualny Faks jest jedną z najpopularniejszych usług dodanych FreecoNet. Właśnie w odpowiedzi na tak duże zainteresowanie naszych użytkowników, postanowiliśmy stworzyć dla tej usługi osobną stronę internetową, która pozwoliłaby uporządkować wiedzę na jej temat oraz ułatwić do niej dostęp. Nowa strona pozwoli nam także wypozycjonować hasło "Wirtualny Faks" i łatwiej dotrzeć do wszystkich zainteresowanych możliwościami, jakie daje przeniesienie faksu do internetu. Korzystanie z usługi Wirtualnego Faksu będzie możliwe po zalogowaniu, a obsługą zapytań zajmą się pracownicy FreecoNet" - mówi Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu FreecoNet SA.

Za usługę Wirtualnego Faksu z możliwością wysyłania i odbioru dokumentów faksowych we FreecoNet zapłacimy tylko 10 zł miesięcznie. Więcej o usłudze można przeczytać na stronie: http://www.wirtualnyfaks.pl.

Źródło: FreecoNet

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości